۳۰ دی سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهان, اخبار ویژهدیدگاه | تعداد بازید : 592 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۷ اردیبهشت ۱۳۹۲

آرامش اجتماعی تضمین کننده انتخاباتی ایده آل

آیت الله سلیمانی

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان گفت: برای برگزاری انتخاباتی ایده آل و مطلوب در کشور هیچ چیز به اندازه آرامش اجتماعی اهمیت ندارد.

آیت الله ‘عباسعلی سلیمانی’ در خطبه های این هفته نماز جمعه زاهدان افزود: لازمه برقراری آرامش اجتماعی وفاق و تلاش همه عناصر دست اندرکار در انجام وظایف محوله است.

عضو مجلس خبرگان رهبری اظهارداشت: دشمنان در آستانه برگزاری انتخابات در ایران تمام تلاش خود را معطوف به مخدوش کردن جو حاکم کشور، تفرقه افکنی بین گروه ها و جناحهای مختلف، سوق دادن تبلیغات انتخاباتی به سمت اعمال فشار بر روی نیروهای خدوم کشور و جایگزینی گفتمان ضد انقلاب به جای گفتمان انقلابی است.

آیت الله سلیمانی گفت: قدرت های استکباری خواهان مخدوش کردن چهره عدالت محوری جمهوری اسلامی، جلوگیری از حضور حداکثری مردم در صحنه انتخابات و سوء استفاده از عناوینی مانند حقوق بشر علیه کشورمان هستند.

نماینده رهبر معظم انقلاب در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: در چنین فضایی همه مسوولان وظیفه دارند به منظور ناکام گذاشتن دشمنان در راه رسیدن به اهدافشان، آرامش پایدار حاکم بر ایران اسلامی را تثبیت و حتی تقویت کنند.

آیت الله سلیمانی با بیان اینکه رییس جمهوری به عنوان رییس شورای عالی امنیت ملی در صف مقدم مقابله و خنثی سازی دسیسه های دشمن قرار دارد، گفت: برگزاری مطلوب دو انتخابات پیش رو در ماه آینده به طور قطع تحول عظیم در عرصه سیاست داخلی و خارجی کشور پدید می آورد.

امام جمعه زاهدان اظهار داشت: تاکنون دولت های قبلی با اختلافات اندک سلیقه ای هم در راستای رشد و توسعه کشور در بخش های علمی، اقتصادی و سیاسی حرکت کردند و این روند باید پرشورتر از گذشته در دولت آینده تداوم یابد.

آیت الله سلیمانی با گرامیداشت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن افزود: بر اساس روایات شیعه و سنی حضرت محمد مصطفی (ص) فرمودند ‘هر وقت بخواهم بوی بهشت را استشمام کنم حضرت فاطمه را می بویم’.

امام جمعه زاهدان ارادت مردم سیستان و بلوچستان به بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) را بسیار پرشور و خالصانه برشمرد و گفت: اسم زهرا در صدر اسامی دختران انتخابی در بین مردم شیعه و سنی این استان بوده و هست.

برچسب ها:

, , , , ,ارسال نظر: