۳ بهمن سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهان۱ دیدگاه | تعداد بازید : 524 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۱ خرداد ۱۳۹۱

برگزاری نمایشگاه عملکرد نهاد

80142893-2581828

نماینده  مقام معظم رهبری  در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان بر تبادل تجربه دفاتر این نمایندگی در شهرستانهای مختلف استان تاکید کرد.

آیت الله ‘عباسعلی سلیمانی’ در جریان بازدید از نمایشگاه دست آوردهای نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان در زاهدان، گفت: فعالیتهای انجام شده و خدمات ارائه شده توسط زیرمجموعه نهاد و مقایسه گذشته و حال آن به بهبود امور کمک می کند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با مثبت ارزیابی کردن این نمایشگاه اظهار داشت: آگاهی مجموعه های بین بخشی از فعالیتهای یکدیگر و آشنایی بخش ها و مدیریت های مختلف با یکدیگر از جمله ثمرات نمایشگاه است که به کسب تجارب جدید منجر می شود.

آیت الله سلیمانی با اشاره به اینکه دفاتر نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت در تمام نقاط سیستان و بلوچستان فعال هستند، گفت: با استفاده از فرصت نمایشگاه عملکرد همه مجموعه ها طی مدت زمان کوتاه و در کنار یکدیگر ارزیابی می شود.

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: ارزیابی عملکرد همکاران دفاتر اهل سنت به افزایش روحیه و کارایی کمک کرده و در تلاش بیشتر آنها موثر است.

غرفه های مدیریت فرهنگی و روحانیون، مدیریت آموزش و پژوهش، نهاد واحد ایرانشهر، جماعت تبلیغی، اداری و مالی، سران طوایف و قبایل و روابط عمومی از جمله غرفه های این نمایشگاه بود.

به روایت تصویر

 

برچسب ها:

, , , ,


نظرات بینندگان:کمالی

با سلام و خسته نباشید ای کاش عکسهای غرفه های دیگر را هم میزدیدارسال نظر: