۱۹ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 505 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۵ تیر ۱۳۹۱

آیت الله سلیمانی خبر ابقای خود را تایید کرد

80141253-2578885

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان که روز گذشته در خطبه های نماز رسما از مردم این استان خداحافظی کرده بود خبر ابقای خود را تایید کرد.

آیت الله ‘عباسعلی سلیمانی’ شنبه شب  اظهار داشت: این تصمیم با نظر موافق حضرت آیت الله العظمی خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی اتخاذ شد.

نماینده رهبر معظم انقلاب در امور اهل سنت استانهای سیستان و بلوچستان و کرمان گفت: اینجانب به عنوان سرباز ولایت و خدمتگذار مردم در هر پست و مسوولیتی که ولی امر مسلمین تعیین فرمایند انجام وظیفه می کنم.

آیت الله سلیمانی در بیان جزئیات دیدارش با رهبر معظم انقلاب بیان کرد: هنگام شرفیابی خدمت رهبر فرزانه انقلاب برای پیگیری موضوع انتقال از سیستان و بلوچستان؛ معظم له فرمودند ‘ما در آن استان (خراسان شمالی) مشکل خاصی داریم در عین حال که حساسیت آن استان را به اندازه حساسیت استانی که هستید نمی دانیم ولی چون مشکل خاصی در آنجا وجود دارد به نظر می رسد به سادگی قابل حل نیست، اسامیی را که به من دادند هیچ اسمی به دل من ننشست وقتی اسم شما را دیدم به دلم نشست و احساس کردم شما می توانید از پس آن مشکل برآیید’.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: ایشان فرمودند در جمع بندی که کردم شما را از میان اسامی اعلام شده برای مسوولیت آن استان انتخاب کردم.

آیت الله سلیمانی در ادامه اظهار داشت: بدنبال این دستور، اقشار مختلف مردم سیستان و بلوچستان واقعیت های امروز استان را خدمت آقا منعکس و از رهبر فرزانه انقلاب درخواست ابقای نماینده شان را داشتند.

امام جمعه زاهدان بیان داشت: آقای مروی در دو مورد تماس با اینجانب اعلام کردند که حضرت آقا وقتی شرایط سیستان و بلوچستان و در خواست های مردم را ملاحظه فرمودند از مساله جابجایی شما صرف نظر شد.

برچسب ها:

, , ,ارسال نظر: