۲۸ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 590 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۹ تیر ۱۳۹۱

آیت الله سلیمانی مورد استقبال مردم قرار گرفت

picture1888

 

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان در بازگشت از محضر رهبر معظم انقلاب پس از ابقای مسوولیت نمایندگی معظم له در استان، در فرودگاه زاهدان مورد استقبال قشرهای مختلف مردم و مسوولان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان، مراسم استقبال از آیت الله ‘عباسعلی سلیمانی’ با حضور استاندار سیستان و بلوچستان، شماری از مدیران کل و مسوولان دستگاههای اجرایی، روحانیون شیعه و سنی و معتمدان و ریش سفیدان قبایل و طوایف، بازاریان و سایر گروههای مردمی برگزار شد.
حجت الاسلام سید ضیاءالدین طباطبایی از روحانیون استان، مولوی نذیر احمد سلامی عضو خبرگان رهبری و دو نفر از معتمدان به نمایندگی از سران و بزرگان طوایف شیعه و سنی طی سخنانی ضمن عرض خیر مقدم به آیت الله سلیمانی، از رهبر معظم انقلاب اسلامی که درخواست های مردم را بر دستور خودشان ارجح دانستند و نماینده شان در استان را ابقا فرمودند، تقدیر کردند.
آیت الله سلیمانی نیز از لطف و عنایت رهبر فرزانه انقلاب به مردم منطقه و ابقا خود، صمیمانه تقدیر کرد و اظهار داشت: در دیدار با ولی امر مسلمین، معظم له فرمودند با وجودی که لغو حکم صادره مشکل است اما به سبب درخواست های مردم این کار انجام شد.
نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان بیان کرد: ما سرباز ولایت هستیم و هر گونه دستوری که ولی امر مسلمین صادر فرمایند بدون کوچکترین تعللی اطاعت می شود.
نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری گفت: ابقا سمت قبلی، بار مسوولیت را بر دوشم سنگین تر و من را وام دار مردم کرده است که امیدوارم با یاری خدا این مسوولیت را بنحو احسن انجام دهم.
 آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان چند روز پیش با صدور حکمی از سوی رهبر معظم انقلاب قرار بود به خراسان شمالی منتقل شود که درپی درخواست های مکرر اقشار مختلف مردم شیعه و سنی استان از ولی امر مسلمین جهان، معظم له با ابقا نماینده شان در استان موافقت فرمودند.

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: