۲۲ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهان, اطلاعیه و بیانیهدیدگاه | تعداد بازید : 710 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲

اتاق فکر توطئه این جنایت در آمریکا و اسرائیل است

80

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان و استاندار این استان اعلام کردند: تخریب، اهانت و نبش قبر حجربن عدی اگر چه توسط کوردلان از خدا بی خبر صورت گرفته لیکن نحوه تخریب و اهانت به ساحت آن بزرگوار نشان از دست های پشت پرده ای می دهد که اتاق فکر آن در فلسطین اشغالی و آمریکا قرار دارد.

آیت الله ‘عباسعلی سلیمانی و حاتم ناروئی’ در این بیانیه اعلام کردند: تخریب و اهانت به قبر حجربن عدی یکی از اصحاب پیامبر (ص) بر انزجار بیش از پیش مسلمانان از آمریکای جنایتکار و صهیونیست اشغالگر افزوده است.

در این بیانیه آمده است: فاجعه دردناک اهانت به مزار مطهر صحابه بزرگوار پیامبر اسلام (ص) جناب حجربن عدی توسط عناصر وابسته به استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیستی موجب تاثر و تاسف همه پیروان راستین آیین مبین اسلام شد.

این بیانیه می افزاید: آمریکا جنایکار و صهیونیست اشتغالگر بداند که با توهین به ساحت مقدسات مسلمانان میزان نفرت همه انسان های بیدار جهان را از سیاست های دروغین و اعمال زشت و انسان ستیز مدعیان آزادی و دفاع از حقوق بشر بیشتر ساخته است.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان و استاندار این استان ضمن محکوم کردن این حرکت مذبوحانه از آحاد امت مسلمان و همیشه در صحنه سیستان و بلوچستان درخواست کردند با عزت و اقتدار بیش از پیش با طنین وحدت اسلامی و با صفوف متحد و بهم پیوسته رعب و وحشت را در دل دشمنان اسلام پدیدار سازند.

برچسب ها:

, , , , , , ,ارسال نظر: