۲۷ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهان, اخبار ویژهدیدگاه | تعداد بازید : 898 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۹ مرداد ۱۳۹۱

ارائه خدمات تنها با کارت خدمات وشهریه

133

قابل توجه روحانیون و طلاب اهل سنت :

دریافت خدمات رفاهی و علمی روحانیون و طلاب اهل سنت تنها با ارائه کارت شهریه و خدمات صورت می گیرد

دبیرخانه شورای برنامه ریزی جهت ارائه خدمات علمی، آموزشی و رفاهی به روحانیون محترم اهل سنت سامانه یکپارچه و واحدی را طراحی کرده تا علاوه بر یکسان سازی خدمات، عدالت را در خدمت رسانی بیش از پیش فراگیر نماید.

بنا به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، در جهت ارائه خدمات علمی، آموزشی و رفاهی به روحانیون محترم اهل سنت سامانه یکپارچه و واحدی ایجاد گردیده است تا علاوه بر یکسان سازی خدمات، عدالت را در خدمت رسانی بیش از پیش فراگیر نماید.

در همین راستا با همکاری دفاتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت و مرکز خدمات حوزه علمیه برای تمامی روحانیون محترم، اعم از ائمه جمعه و جماعات، اساتید و طلاب، کارت شهریه و خدمات صادر و اعطاء گردیده است، و از این پس ارائه تمامی خدمات آموزشی،پژوهشی، فرهنگی، اجتماعی، رفاهی و مالی از طریق شناسه کارت مذکور امکان پذیر می باشد.

از این رو شایسته است کلیه ائمه جمعه و جماعات، اساتید و طلاب مدارس علوم دینی به سامانه مزبور مراجعه و پس از رؤیت مشخصات فردی و مدارک شخصی خود، اقدام به تکمیل فرم مربوطه نمایند.

بازه زمانی دسترسی به سامانه و امکان عملیات یادشده از ۱۳۹۱/۵/۸ تا ۱۳۹۱/۶/۳۰ تعیین شده است، بدیهی است بعد از تاریخ مذکور این امکان وجود نخواهد داشت.

ائمه جمعه و جماعات، اساتید، روحانیون و طلاب اهل سنت می توانند برای اطلاع از شرایط و ضوابط  و زمان ثبت نام می توانند به نمایندگی دبیرخانه در دفاتر استانی مراجعه نمایند یا با کلیک بر روی ” فراخوان ورود اشخاص به سیستم نام” در پایگاه اطلاع رسانی از جزئیات این فراخوان آگاهی یابند.

برچسب ها:

, , , , ,ارسال نظر: