۲۸ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 945 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۱۰ مهر ۱۳۹۱

استاندار سیستان و بلوچستان وارد ایرانشهر شد

8034876

استاندار سیستان و بلوچستان به منظور بازدید از آخرین وضعیت طرحها و پروژه های اجرایی و دیدار با مسوولان، معتمدان و ریش سفیدان و مردم ایرانشهر وارد این شهرستان شد.

‘حاتم نارویی’ به همراه هیاتی از مدیران اجرایی سیستان و بلوچستان در بدو ورود به ایرانشهر مورد استقبال فرماندار، ائمه جمعه و اقشار مختلف مردم شیعه و سنی منطقه قرار گرفت.

وی پس از ورود به شهرستان ایرانشهر با حضور در گلزار شهدا ضمن نثار گل و ذکر فاتحه بر مزار شهدا به ساحت مقدس این عزیزان ادای احترام کرد.

استاندار سیستان و بلوچستان در این سفر ضمن شرکت در نشست شورای اداری و دیدار با معتمدان و ریش سفیدان با تعدادی از خانواده معظم شهدا نیز دیدار و گفت و گو خواهد کرد.

‘حاتم نارویی’ با گرامیداشت یاد و خاطره جانفشانی ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس، گفت: خون شهیدان شیعه و سنی سیستان و بلوچستان باعث وحدت هر چه بیشتر اقوام و طوایف این استان شده است .

وی با بیان اینکه سربلندی نظام جمهوری اسلامی به برکت خون شهداء است، گفت: بر خلاف تصور دشمن، شهادت جوانان این مرز و بوم باعث تفرقه بین مردم نخواهد شد .

نماینده عالی دولت در سیستان و بلوچستان همچنین با حضور در منزل سردار شهید ولی فتح مرادی و جانباز ۷۰ درصد لال بخش بامری از جان فشانی های ایثارگران تجلیل کرد.

شهرستان ایرانشهر ۱۵۸ شهید، ۲۸۰ جانباز و ۳۹ آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است.

برچسب ها:

, , ,ارسال نظر: