۲۷ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 1,621 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۵ دی ۱۳۹۱

استقبال مردم رمشک از آیت الله سلیمانی

321

 

آیت‌الله عباسعلی سلیمانی روز پنج شنبه ۳۰آذر ۱۳۹۱ در ادامه سفر به استان کرمان وارد دهستان رمشک  از توابع شهرستان قلعه گنج شدند و مورد استقبال پرشکوه مردم این منطقه  قرار گرفتند.

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت در جمع مردم این منطقه با بیان اینکه در کشور ایران دو پیوند دینی و ملی میان طوایف وجود دارد، اظهار داشت: ایرانی بودن تا همیشه وجودشدند دارد و مسلمانی نیز نقش تعیین‌کننده‌ای دارد.

 آیت الله سلیمانی درادامه افزود : اگر اختلافی در پیوند ملی ما به وجود آید، نظام مقدس جمهوری اسلامی در مقابل آن ایستادگی و با آن برخورد قاطع می‌کند تا ملیت ما حفظ شود.

 امام جمعه زاهدان  با بیان اینکه بحث در زمینه مسائل دینی هیچ مشکلی به وجود نمی‌آورد، تصریح کرد: اما در زمینه مسائل سیاسی باید دقت و احتیاط بیشتری صورت گیرد تا موجب سوء‌استفاده دشمنان نشود.

 وی با اعلام این خبر که امکانات برگزاری اردوهای دینی و علمی برای طلاب فراهم می‌شود، ابراز داشت: آنچه ما باید به آن عمل کنیم، آمیختگی ملت و دولت است و همین امر است که استکبار از آن هراسناک است.

 آیت الله سلیمانی عنوان کرد: تکلیف شرعی ما خدمتگزاری به مردم است، بنابراین اگر بتوانیم حتی خدمت کوچکی انجام دهیم در دنیا و آخرت سعادتمند می‌شویم.

 وی اذعان داشت: مقام معظم رهبری به پرورش گاو سیستانی، بز ایرانشهری و مرغ دشتیاری در جنوب شرق کشور توصیه فراوانی کرده‌اند تا بتوان اوضاع اقتصادی این منطقه را بهبود بخشید.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان نیز در این مراسم اظهار داشت: در سایه وحدت، انسجام و همدلی ملت بزرگ ایران با اطاعت از ولایت بزرگترین نهضت و قیام در هزاره سوم در این کشور به پا شد.

 جواد کمالی ادامه داد : در سایه همین اتحاد و همدلی، نظام ۲ هزار و ۵۰۰ ساله شاهنشاهی که مهد استعمار بود از چنگال رژیم صهیونیستی، انگلیس و آمریکا نجات یافت و انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.

 وی تصریح کرد: در آن زمان مکتب‌های مختلف دین را به ورطه نابودی کشانده بودند اما ناگهان مردی از سلاله پیامبر(ص) با توکل بر خداوند انقلابی را آغاز کرد و بساط تیرگی و چیرگی را برانداخت و به تمام ملت‌ها این درس بزرگ را داد که می‌توان با وحدت به پیروزی رسید.

 کمالی  با بیان اینکه اسلام به جامعه جهانی جان تازه‌ای بخشیده است، ابراز داشت: امروز نظام کمونیستی به عظمت اسلام در جهان از هم پاشید و همان گفتار امام راحل به حقیقت پیوست.

 کمالی با اشاره به سخن هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه آمریکا که گفته بود «هر جای جهان که رفتم، ایران را در مقابل خود دیدم»، عنوان کرد: با پیروزی ایران اسلامی ثمره‌های مثبتی نصیب ایران و جهان و با خون شهدا انقلاب ما محکم و استوار شد.

 معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان گفت: اگر کشور ایران در گذشته پایگاه استکبار بود اکنون مستقل‌ترین کشور دنیا به‌شمار می‌رود و مردم آن با حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی حاضر می‌شوند.

 کمالی با اشاره به اینکه آمریکا و اروپا که همواره ما را تهدید می‌کنند از چنین پشتوانه‌ای برخوردار نیستند، بیان داشت: بار دیگر در انتخابات ریاست جمهوری خردادماه سال آینده ثابت می‌کنیم که برای انقلاب خود حاضر هستیم، جان دهیم و حضور حداکثری خود را به نمایش می‌گذاریم.

 وی با بیان اینکه بیداری اسلامی از جمهوری اسلامی الگو گرفته است، اذعان داشت: امیدواریم بار دیگر ملت‌ها به اسلام روی آورند و در سراسر دنیا دست استکبار را برای همیشه کوتاه کنند.

 کمالی با اشاره به اینکه بر اساس همین وحدت توانستیم بر گروهک‌‌های مختلف غلبه کنیم، خاطرنشان کرد: به لطف خداوند در بزرگترین و طولانی‌ترین جنگ قرن بیستم در مقابل ۳۷ کشور دنیا ایستادگی کردیم.

 وی با اشاره به اینکه دشمنان در تحریم‌ها نیز راه به جایی نبردند، اظهار داشت: ما ۳۳ سال است که در تحریم قرار داریم اما در سایه همین تحریم‌ها توانستیم به پیشرفته‌ترین ادوات جنگی و نظامی دست یابیم و با تسلط بر پهپادها ترس و نگرانی در دل دشمنان ایجاد کنیم.

 کمالی تصریح کرد: کشور ایران هشتمین قدرت فضایی و یازدهمین قدرت نانوتکنولوژی‌، رتبه ۱۱ تا ۱۳ در بحث علمی را در جهان به خود اختصاص داده و با ورود به باشگاه هسته‌ای و قدرت پزشکی و همچنین در جنگ‌های سایبری با اطاعت از فرمان الهی و در سایه ولایت به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کرده است.

 وی ابراز داشت:‌ آمریکا و رژیم صهیونیستی در کشور سوریه با حمایت از مخالفان و توطئه و تفرقه‌افکنی قصد دارند بر این کشور تسلط پیدا کنند.

 کمالی برای شهر شدن رمشک به مردم این منطقه قول مساعد داد و عنوان کرد: برای راه‌اندازی بخشداری در حال پیگیری هستیم که اگر دارای استانداردهای لازم باشد، اقدام کنیم.

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: