۳ بهمن سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 511 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۳۹۱

اعمال تحریم علیه ایران فقط برد تبلیغاتی دارد

آیت الله سلیمانی

آیت الله سلیمانی

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان وبلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: اعمال تحریم های جدید از سوی دشمنان علیه ایران اسلامی به عنوان جنگ روانی شناخته می شود و فقط برد تبلیغاتی دارد.

آیت الله سلیمانی در خطبه های این هفته نماز جمعه زاهدان افزود: کشورهای دنیا برای تامین انرژی مورد نیاز خود به سرمایه های خدادادی موجود در خاک جمهوری اسلامی ایران نیاز دارند بنابر این نمی توانند تحریم ها را به مدت طولانی علیه کشور ما ادامه دهند.

امام جمعه زاهدان با بیان اینکه وزرای ۳۷ کشور اروپایی دور جدیدی از تحریم ها را علیه ایران تصویب کردند اظهار داشت: بهانه این کشورهای از اعمال تحریم علیه ایران متوقف کردن برنامه های هسته ای جمهوری اسلامی است.

عضو خبرگان رهبری گفت: ایران راه و هدف خود را در اجرای برنامه های هسته ای می داند و قرار گرفتن وزارت نیرو، شرکت های نفت و گاز، صنعت، معدن و بانک مرکزی کشور در لیست تحریم هیچ تاثیری در توقف برنامه های صلح آمیز هسته ای جمهوری اسلامی ایران نخواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان افزود: دشمنان سعی دارند صدای ایران را که ندای بیدارسازی بشریت است کم کنند بنابر این پخش مجموعه برنامه های برون مرزی صدا و سیما جمهوری اسلامی در قالب ۹ شبکه تلویزیونی را قطع کردند.

آیت الله سلیمانی تاکید کرد: اما باید بدانند قدرت تفکر و عظمت موقعیت ایران به عنوان تنها کشوری که توانست معادلات جهانی را بر هم بزند و طی سه دهه گذشته در برابر قدرت های استکباری با سربلندی ایستادگی کند همواره در آنتن شبکه های تلویزیونی کشورهای دنیا باقی خواهد ماند.

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان گفت: ملت ایران همان گونه که تاکنون صبورانه در برابر تحریم های اعمال شده از سوی دنیای استکبار با قدرت ایستادگی کردند از این پس نیز در سایه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و تلاش مسوولان نظام مقاومت خواهند کرد.

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: