۲۸ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار نهاد ایرانشهردیدگاه | تعداد بازید : 539 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۹ شهریور ۱۳۹۰

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر:مسائل سوریه سرمنشاء خارجی دارد

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر گفت: مسائلی که در سوریه اتفاق می افتد سر منشاء خارجی دارد.

مولوی “عبدالصمد کریمزایی” اظهار داشت: اخیرا رئیس جمهور آمریکا تهدید کرده است که بشار اسد باید کنار رود، آیا وی دلسوز مسلمین و ملت سوریه است؟

وی افزود: ممکن است کسی بگوید وضعیت سوریه مثل سایر کشورهاست اما اینگونه نیست زیرا آمریکا با اصل اسلام دشمنی دارد و دلسوز هیچکدام از مذاهب تشیع و تسنن نبوده است.

امام جماعت مسجد فاطمه الزهراء اهل سنت ایرانشهر ادامه داد: آمریکا به دنبال این است که هر دولتی حامی فلسطین باشد در آن کشور اختلاف ایجاد کند تا بتواند آنجا را اشغال نماید.

وی افزود: در کشور عراق که آمار جمعیتی تشیع بیش از اهل سنت است آمریکا همه را قتل عام کرده و به شیعه و سنی رحم نکرده است و در افغانستان نیز به همین منوال است.

مولوی کریمزایی افزود: استکبار به دنبال این است که منابع حیاتی دنیای اسلام را چپاول کند و هیچگاه دلسوز کشورهای اسلامی و مسلمانان نیست.

وی ادامه داد: همه مسلمانان باید در این خصوص هوشیار باشند و به تذکرات مقام معظم رهبری توجه کنند.

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر افزود: تجربه نشان داده است که رهبر معظم انقلاب همواره پاسخ دسیسه های دشمنان را هوشمندانه و با تدبیر داده اند.

مولوی کریمزایی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران با شعار وحدت به پیروزی رسید و ما نیز اکنون باید مسایل اختلافی و فرعی را کنار بگذاریم و به قرآن و اصل اسلام بازگردیم چرا که در هر زمان و مکانی مسلمان ها به ندای قرآن پاسخ داده اند کامیاب شده اند.

برچسب ها:

, , , , ,ارسال نظر: