۳۰ دی سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهان۱ دیدگاه | تعداد بازید : 1,012 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۱۵ دی ۱۳۹۱

استکبار از پیشرفت ایران اسلامی هراس دارد

حسین طاووسی

حسین طاووسی

امام جمعه ایرانشهر گفت: استکبار از پیشرفت و الگو شدن ایران اسلامی در سطح جهان هراس دارد و از همه توان خود برای شکست این کشور بهره می گیرد.

حجت الاسلام ‘حسین طاووسی’ در خطبه های امروز نماز جمعه ایرانشهر با اشاره به رزمایش تخصصی ولایت ۹۱ افزود: امروز ایران اسلامی به همت جوانان خود و پیروی از دستورات ولی فقیه، قله های علمی دنیا را فتح کرده و به لحاظ تجهیزات نظامی نیز به خودکفایی رسیده است.

وی با ابراز تسلیت نسبت به درگذشت آیت الله ‘مجتبی تهرانی’ گفت: آن استاد اخلاق نقش مهمی در ترویج احکام اسلامی و دینی در جامعه داشت.

امام جمعه ایرانشهر همچنین با اشاره به اربعین ابا عبدالله (ع) گفت: اربعین روزی است که کاروان امام حسین (ع) به کربلا رسید و همه وقایع سوزناک روز عاشورا برای حضرت زینب (س) تداعی شد.

طاووسی اظهار داشت: هدف امام حسین (ع) از قیام، مبارزه با ظلم و بی عدالتی و احیای احکام اسلامی بود که باید هر انسان آزاده ای برای رهایی از ظلم و ستم حاکمان آن حضرت را الگوی خود قرار دهد.

وی با تسلیت ایام رحلت نبی مکرم اسلام (ص) گفت: سیره عملی پیامبر اکرم (ص) باید الگوی همه مسلمانان جهان باشد.

او اظهار داشت: امروزه همه پیروان نبی مکرم اسلام (ص) نیاز به همدلی، وحدت، انسجام و اتحاد دارند چرا که دشمنان تلاش می کنند با توطئه های گوناگون بین مسلمانان اختلاف بیاندازند.

ایرنا

برچسب ها:

, ,


نظرات بینندگان:ناشناس

حاج آقا طاووسی از روزی که امام جمعه شهر ایرانشهر شده اند توانسته اند دلهای طوایف مختلف اعم از شیعه و سنی را به هم نزدیک کرده سهم بسزایی در وحدت و همبستگی داشته باشد که جای تقدیر از ایشان است.ارسال نظر: