۳ بهمن سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 562 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۱۴ آبان ۱۳۹۱

امروز آمریکا منفورترین نام در دنیا شناخته می شود

آیت الله سلیمانی

آیت الله سلیمانی

نماینده محترم مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: ۱۳ آبان تجلی شکست ابهت پوشالی استکبار و قطع دست آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی از سر ملت ایران است.

آیت الله ‘عباسعلی سلیمانی’ در خطبه های نماز جمعه زاهدان با گرامیداشت سیزدهم آبان افزود: ۱۳ آبان به سبب شهادت تعدادی از دانش آموزان انقلابی بدست عمال رژیم ستمشاهی، تبعید امام خمینی(ره) و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا بوسیله دانشجویان پیرو خط امام به عنوان یکی از روزهای سرنوشت ساز در تاریخ ایران اسلامی قلمداد می شود.

امام جمعه زاهدان اظهار داشت: دشمنی استکبار جهانی با نظام جمهوری اسلامی از زمانی شروع شد که اندیشه های ناب امام خمینی(ره) منافع آمریکا و صهیونیست را در منطقه به مخاطره انداخت.

عضو خبرگان رهبری ادامه داد: دنیای استکبار به خاطر داشتن روحیه زیاده خواهی و افزون طلبی همواره در صف مقدم جبهه مقابله با نظام جمهوری اسلامی قرار دارد و هر روز حلقه دشمنی خود را با انجام اقدامات مختلف از جمله تحریم، جنگ نرم و حمایت از منافقان تنگ تر می کند.

آیت الله سلیمانی گفت: آمریکا و هم پیمانان و دست نشاندگانش اگر در گذشته به صورت پنهانی با نظام جمهوری اسلامی مخافلت می کردند اما امروزه به طور علنی و با اختصاص اعتبارات هنگفتی در تلاش برای ایجاد تشنج، تفرقه، بلوا و حمایت از اشرار و مخالفان ایران اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با بیان اینکه امام خمینی(ره) همزمان با پیروزی انقلاب، استراتژی مقاومت را برای نظام جمهوری اسلامی تبیین کردند، افزود: هر فردی که در خط امام راحل و رهبر معظم انقلاب حرکت می کند موظف به ماندن بر این استراتژی است.

امام جمعه زاهدان اظهار داشت: بنابر فرموده امام راحل(ره) تنها راه مقابله با توطئه ها و ترفندهای استکبار جهان داشتن حکومت، سیاست، نظام و استراتژی محکم و استوار بر پایه مقاومت است.

نماینده محترم مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان گفت: قدرتمندی ایران اسلامی در عرصه جهانی، استمرار فرهنگ مقاومت در برابر مستکبران، الگو شدن انقلاب ایران بر مبنای فرهنگ اسلامی الهام گرفته از دین و متاثر از اندیشه های امام خمینی(ره) برای ملت های آزادی خواه سراسر دنیا و بر هم خوردن تمام فرمول های دنیا بر مبنای غیر قابل شکست بودن آمریکا و صهیونیست از مهمترین دستاورهای ۱۳ آبان است.

عضو خبرگان رهبری افزود: جمهوری اسلامی با گذشت بیش از سه دهه از انقلاب کاری کرد که امروز آمریکا به عنوان منفورترین نام در دنیا شناخته می شود و ورود رییس جمهوری این کشور به هر نقطه ای از دنیا با موجی از مخالفت های مردمی مواجه می شود.

آیت الله سلیمانی گفت: ایران اسلامی با حفظ وحدت ملت و دولت، امت و رهبری، سران سه قوه و مسوولان نظام جمهوری اسلامی تا کنون در مقابله با توطئه های دنیای استکبار موفق بوده است و از این پس نیز با حفظ این شرایط، تحریم های اعمال شده از سوی قدرت های استکباری در بخش های مختلف را با افتخار و سربلندی پشت سر خواهد گذاشت.

امام جمعه زاهدان خطبه اول نماز را به واقعه غدیر و ارزش و جایگاه آن از دیدگان تشیع و تسنن اختصاص داد.

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: