۲۴ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهان, اطلاعیه و بیانیهدیدگاه | تعداد بازید : 942 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۶ بهمن ۱۳۹۱

امواجی که حکم امام ایجاد کرد خواب ازچشم دشمنان ربود

barati-0042

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان بمانسبت سالگرد صدور حکم تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی در خصوص ارتداد سلمان رشدی  پیامی  صادر نمودند که شرح آن در ذیل می آید :

۲۵ بهمن ماه سالروز صدور حکم تاریخی امام خمینی (ره) مبنی بر ارتداد سلمان رشدی است. در چنین روزی در سال ۱۳۶۷ فتوای امام ضمن خنثی کردن این جریان ، دولتهای اسلامی و پیروان سایر ادیان الهی را نسبت به کلید خوردن یک نبرد تمام عیار تبلیغاتی و جنگ رسانه ای توسط نظام سلطه و کانون های شیطانی تفکرات و اندیشه های غربی و صهیونیستی هوشیار کرد.

امام خمینی (س) با حکم شجاعانه خود علاوه بر نشان دادن قدرت مرجعیت و آمادگی و هوشمندی تاریخی آنان برابر توطئه های مخالفان اسلام و نیز پاسداری و دفاع از مقدسات و آرمانهای مسلمین ، امواج ناشی از خشم و اعتراض جهان اسلام علیه این اقدام موهن را سازماندهی و با روشن ساختن تکلیف فقهی و ابعاد این ماجرای خطرناک به همگان فهماند که در دفاع از ارزش های اسلامی ، در مقابل هرگونه اهانت به اسلام ، وساحت پیامبر اعظم (ص) و اهل بیت (ع) استوار ایستاده است.

هم اکنون با گذشت ربع قرن از این واقعه ، رصد و تامل در آنچه در صحنه رویارویی نظام کفر و الحاد جهانی با سلام عزیز رخ داده است ، درک عمیق و نگرش راستین و آینده نگری وثیق امام (س)به روشنی ترسیم شده و نشان می دهد که امام در قضیه کتاب “آیات شیطانی” نه فقط “سلمان رشدی بلکه سلمان رشدی هایی را می دیدند که برای هجمه به اعتقادات دینی مسلمانان به نوبت ماموریت های خود را به انجام می رسانند. همانگونه که در سال جاری شاهد به نمایش در آمدن فیلم موهن در هتک حرمت پیامبر اسلام (ص) بودیم.

تجدید حیات دوباره اسلام که با پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ماه ۵۷ آغاز شده بود با برخورد قاطع امام (س) نسبت به اقدام غربی ها در حمله مستقیم و هتاکانه به اسلام در قالب پروژه کتاب آیات شیطانی شتاپ فزاینده ای یافت. امواجی که حکم تاریخی امام (س) ایجاد کرد خواب از چشم دشمنان اسلام و انقلاب ربود و هر ساله شاهد اوج بیداری اسلامی در جهان هستیم که به برکت نفس مسیحایی آن عزیز سفر کرده است.

هر چند آمریکا و غرب با تمام توان خویش در جهت نابودی نظام و به زانو درآوردن مردم انقلابی ازهیچ دسیسه ای فروگذار نکرد وبا خیال واهی دست به تحریم همه جانبه ایران اسلامی زدند اما در یوم الله ۲۲ بهمن یکبار دیگر به جهانیان ثابت کردند پیروان خمینی کبیر همواره استوار و ثابت قدم خواهند ماند و سلمان رشدی های مرتدد در انتظار اجرای آن فرمان الهی باشند.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

احمد براتی – ۲۴ بهمن ماه ۱۳۹۱ – زاهدان

برچسب ها:

, , , , , ,ارسال نظر: