۳۰ دی سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهان, اخبار نهاد ایرانشهردیدگاه | تعداد بازید : 857 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۳۰ آذر ۱۳۹۱

انقلاب اسلامی تفسیر جدیدی از اسلام واقعی است

246

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان گفت: انقلاب اسلامی ایران تفسیر دوباره دین در عصر مادی‌گری بوده و تفسیر جدیدی از اسلام واقعی است.

آیت‌الله عباسعلی سلیمانی در جلسه هم‌اندیشی طلاب و روحانیون ایرانشهر که در دفتر امام جمعه شهرستان با همکاری دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم شعبه جنوب شرق کشور برگزار شد با اشاره به رسالت و جایگاه تاریخی روحانیت اظهار داشت: امام خمینی (ره) میراث ۱۴ قرن نهاد روحانیت را به همراه داشت، امام خمینی (ره) وارث کرامت و عظمت شیخ طوسی‌ها، شیخ انصاری‌ها، سید مرتضی‌ها و سید رضی‌ها بود.

وی افزود: حاصل و ثمره شجره طیبه تشیع در طول این ۱۴ قرن جمهوری اسلامی ایران است، انقلاب اسلامی ایران تفسیر دوباره دین در عصر مادی‌گری بوده و اهمیتی ندارد دشمنان با چه تعبیری از اسلام جمهوری اسلامی ایران نام می‌برند مثلاً بگویند بنیادگرایی اسلامی یا تعابیر دیگر، انقلاب اسلامی تفسیر جدیدی از اسلام واقعی است.

نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان با اشاره به رسالت روحانیت بیان داشت: امروز ما روحانیون پاسدار ۴۰۰ هزار شهیدیم، امروز ما پاسدار میراث امام امتیم و از آن بالاتر به فرموده مقام معظم رهبری امروز ما پاسدار ۱۴ قرن میراث نهاد روحانیتم و در مقابل آن باید جوابگو باشیم.

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به برگزاری نمایشگاه بصیرت و میثاق با ولایت توسط دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق، آن را اقدامی ارزشمند دانست و خواستار برگزاری این نمایشگاه در شهرستان‌های دیگر استان شد.

تصاویر

 

برچسب ها:

, , , , ,ارسال نظر: