۲۸ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 491 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۷ شهریور ۱۳۹۱

اهانت به رسول الله نشانه اضمحلال و زبونی دشمنان اسلام

80324216-3168101

مهندس ˈحاتم ناروییˈ شنبه شب در دیدار با اعضای شورای اسلامی و جمعی از معتمدان و ریش سفیدان طوایف شهرستان مهرستان اظهار داشت: هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام(ص) که مورد احترام بسیاری از پیروان سایر ادیان الهی و مردم آزادیخواه جهان هستند، ریشه استکبار و صهیونیست را خواهد سوزاند.

وی بیان کرد: امروز دنیا عنان گسیختگی آمریکا و اسراییل غاصب را نمی پذیرد و استکبار و صهیونیست بدانند که با این قبیل اقدامات غیر انسانی هر روز به مرگ خود نزدیکتر می شوند.

نماینده عالی دولت در سیستان و بلوچستان با تقدیر از حضور گسترده آحاد مردم شیعه و سنی استان در راهپیمایی محکومیت اهانت به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) گفت: مردم شیعه و سنی استان با جان و دل و اتحاد و یکپارچگی از آرمانها و دستاوردهای بزرگ دین مبین اسلام حفاظت می کنند و پاسخ دندان شکنی به دشمنان اسلام می دهند.

وی افزود: حضور گسترده و پرشور اقوام و طوایف شیعه و سنی سیستان و بلوچستان در صحنه های مختلف دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی نشان از اتحاد و همدلی مردم این استان دارد و الگویی شایسته برای مسلمانان سراسر دنیا است.

نارویی اظهار داشت: گذشت آن روزگاری که عده ای مغرض و نوکر اجنبی با ایجاد اختلاف و ناامنی چهره سیستان و بلوچستان را مخدوش کرده بودند، امروز عموم مردم این استان دست در دست هم برای عمران و آبادانی منطقه تلاش می کنند و در راه حفظ و حراست از دستاوردهای نظام و کیان میهن اسلامی از جان و دل مایه می گذارند و مقتدرانه در صحنه حضور دارند.

وی گفت: خوشبختانه پس از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون بویژه در دوران فعالیت دولت خدمتگزار کارهای بزرگی در این استان انجام شده اما با توجه به پهناوری و جوان بودن جمعیت سیستان و بلوچستان، این منطقه هنوز نیازمند خدمات گسترده تری است که بطور قطع با همکاری و تلاش مردم و عنایت دولت این مهم محقق خواهد شد.

استاندار افزود: برای حل مشکلات و توسعه و پیشرفت منطقه نباید منتظر معجزه بود بلکه اگر معجزه ای هم رخ دهد تنها با همت و تلاش خود مردم امکان پذیر خواهد بود.

نارویی بیان کرد: ناامنی و فروش یک گالن مواد سوختی زیبنده مردم و جوانان این استان نیست، ارزش و جایگاه مردم ما بسیار بالاست و یقین داریم که با همت و تلاش مضاعف به این جایگاه خواهند رسید.

وی با تشریح گوشه ای از خدمات ارائه شده توسط دولت در سیستان و بلوچستان بویژه شهرستان مهرستان گفت: ارتقا بخش زابلی به شهرستان مهرستان و اجرای طرحهای مختلف زیربنایی گوشه ای از خدمات دولت به مردم این منطقه است.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: حدود ۱۳ سال خشکسالی در این استان مشکلات زیادی را بوجود آورده اما به یاری خدا و عنایت مسوولان، زندگی مردم بخوبی جریان دارد و اجرای طرحهای سازندگی مانع از مهاجرت روستاییان و مردم استان به سایر نقاط کشور شده است.

نماینده عالی دولت در سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مسوولان نظام جمهوری اسلامی خدمت به مردم را خدمت به خدا می دانند، اظهار داشت: خدمتگزاری افتخاری است که نصیب ما شده و به همین سبب مسوولان استان تمام تلاش خود را برای حل مشکلات مردم منطقه معطوف کرده اند.

به گزارش ایرنا، در این دیدار چند نفر از معتمدان و ریش سفیدان مهرستان با تبریک انتصاب استاندار سیستان و بلوچستان، آمادگی خود را برای همکاری بیش از پیش با مسوولان در زمینه عمران و آبادانی و برقراری امنیت پایدار در منطقه اعلام کردند.

ˈصدیق سپاهیˈ رییس شورای اسلامی مهرستان نیز با تقدیر از خدمات دولت به مردم این شهرستان گفت: مردم شهرستان مهرستان (زابلی) با جان و دل از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران حفاظت و مقتدرانه از مرزهای میهن اسلامی دفاع می کنند.

وی خواستار تاسیس بازارچه مرزی سیرکان و تامین زیر ساختهای شهری در مرکز شهرستان مهرستان و ساخت و بهینه سازی محورهای ارتباطی این شهرستان شد.

برچسب ها:

, , ,ارسال نظر: