۲۸ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 794 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۸ آبان ۱۳۹۱

اهل سنت هیچ گونه تبعیضی نمی بینند

بیک محمد ملازهی امام جمعه اهل سنت شهر زابلی

مولوی بیک محمد ملازهی امام جمعه اهل سنت شهر زابلی (مهرستان) گفت: باید از خداوند شاکر باشیم که رهبری کشور ما را به دست رهبر فرزانه ای داده اند .رهبر کشور ما شخصی هستند که به همه امور جامعه تسلط دارند . نحوه حکومت کشور ما با همه کشورها فرق می کند . در کشور ما حکومت از جنس مردم است  و درد ورنج مردم را می دانند . کشور ما از آغاز انقلاب به پیشرفتهای زیادی دست پیدا کرده است که نشان از این است که کشور ما در مسیر توسعه قرار دارد .

وی در ادامه گفت : ولایت فقیه همان ولایت رسول الله (ص) است و ما خوشحالیم که سایه ولایت بر سر ما است . چون چراغ و راهنما ما در برابر مشکلات هستند . ما نباید حتی یک لحظه هم دست از پشتیبانی از مقام معظم  رهبری بر داریم و همیشه پشتیبان رهبرمان باشیم .

امام جمعه شهرستان زابلی (مهرستان) گفت: ما اهل سنت در این کشور احساس راحتی می کنیم و بر خلاف گفته های دشمنان و معاندان این نظام،اهل سنت هیچ گونه تبعیضی نمی بینند . چه در امور مذهبی . چه در امور دسترسی به امکانات و چه از نظر استخدامات و انتصابات هیچ گونه تبعیضی وجود ندارد .

مولوی بیک محمد ملازهی افزود:انتصابات بر اساس شایسته سالاری است و بر حسب توانایی افراد صورت می گیرد . دشمنان این نظام و انقلاب از طریق راههای مختلف سعی دارند که به این نظام ضربه بزنند، ما باید آگاه باشیم و از مکر و کید آنان آگاه باشیم . و در هر صورتی وحدت خودمان را حفظ بکنیم .

برچسب ها:ارسال نظر: