۱۹ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 468 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۷ خرداد ۱۳۹۱

ایرانشهر جوان ترین شهرستان سیستان و بلوچستان

bameri

فرماندار ایرانشهر با بیان اینکه ۷۰ درصد از جمعیت این شهرستان را قشر جوان تشکیل داده اند، گفت: ایرانشهر در حال حاضر به عنوان جوان ترین شهرستان سیستان و بلوچستان معرفی شده است.

 رحمدل بامری روز پنجشنبه در نشست ستاد اوقات فراغت شهرستان ایرانشهر افزود: ضروری است برای پر کردن اوقات فراغت قشر جوان برنامه ریزی منسجم و مفیدی از سوی دستاندرکاران انجام گیرد.

وی بیان کرد: با توجه به همجواری سیستان و بلوچستان با دو کشور بحران زده افغانستان و پاکستان که دشمن در آنها برای به انحراف کشیدن جوانان این مرز و بوم و تضعیف نظام جمهوری اسلامی برنامه ریزی کرده است، باید نسبت به غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان اقدامات اساسی انجام داد.

وی اظهار داشت: طرح اوقات فراغت دانش آموزی در شهرستان ایرانشهر از ابتدای تیرماه امسال به مدت هفت هفته برگزار می شود و فعالیت های قرآنی، آموزش احکام و اخلاق اسلامی، فعالیت های متنوع آموزشی و ورزشی، اردوهای تفریحی محور برنامه های این طرح خواهد بود.

وی افزود: برنامه های طرح اوقات فراغت امسال برای ۳۰ هزار دانش آموز ایرانشهری پیش بینی شده است و از همه ظرفیت ها و امکانات این شهرستان با هدف ایجاد لحظاتی مفید و خوش برای دانش آموزان بهره گرفته خواهد شد.

شهرستان ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان واقع شده است.

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: