۲۸ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 509 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۱۱ مهر ۱۳۹۱

ایرانشهر نماد وحدت، اتحاد و انسجام

80350570-3231543

استاندار سیستان و بلوچستان مردم ایرانشهر را نماد وحدت، اتحاد و انسجام مسلمانان عنوان کرد و اظهار داشت: مردم ولایت مدار منطقه قبل از پیروزی انقلاب با میزبانی و حمایت از ولی فقیه و بعد از انقلاب با حضور در صحنه های مختلف از جمله دفاع مقدس و خنثی کردن توطئه های دشمنان وفاداری خود را به نظام و ولایت نشان دادند.

‘حاتم نارویی’ در جمع علما و معتمدان شیعه و سنی شهرستان ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان، افزود: استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیستی با توطئه های مختلف از جمله ساخت فیلم موهن علیه پیامبر اعظم (ص) به دنبال ایجاد اختلاف در جهان اسلام هستند و تلاش دارند مسلمانان را خشن معرفی کنند.

وی گفت: مسلمانان همانگونه که با هوشیاری و همبستگی خود تاکنون در مقابل توطئه های دشمنان ایستادگی کرده اند از این پس نیز با انرژی مضاعف تحت لوای بیداری اسلامی خواهند بود.

نارویی با بیان اینکه ایرانشهر با برخورداری از آب و هوای مساعد و معادن غنی جایگاه و اهمیت ویژه ای در سیستان و بلوچستان دارد، گفت: استفاده بهینه از این ظرفیت ها نقش مهمی در ایجاد اشتغال پایدار، عمران و آبادانی منطقه خواهد داشت.

وی اظهار داشت: دولت تسهیلات خوبی برای بخش کشاورزی بویژه به اجرای سیستم آبیاری تحت فشار اختصاص داده است و کشاورزان باید از این فرصت برای ارتقای بهره وری استفاده کنند.

استاندار سیستان و بلوچستان از حفر چاههای غیر مجاز در ایرانشهر انتقاد و خاطرنشان کرد حفر چاههای غیرمجاز ظلم به منابع آبی و بخش کشاورزی استان است.

نارویی تصریح کرد: شهرستان ایرانشهر با داشتن آب، زیرساخت ها و امکانات لازم از زیبایی و مبلمان شهری مناسب برخوردار نیست و انتظار می رود شورای شهر و شهرداری کمر همت بسته و برای عمران و سرسبزی شهر تلاش کنند.

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: