۳۰ دی سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 863 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۴ مهر ۱۳۹۱

با حکم آیت الله سلیمانی، امام جمعه سرسوله پسکوه منصوب شد

6555

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان مولوی شنبه زهی امام جمعه سرسوله پسکوه از توابع شهرستان سیب سوران با ابلاغ آیت الله سلیمانی نماینده محترم مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان نماز جمعه این روستا را برگزار نمود.

کارشناس مسئول امور روحانیون و مساجد سیستان وبلوچستان ضمن قرائت حکم مولوی شنبه زهی در مسجد سرسوله طی سخنانی اقدام نفرت‌انگیز در ساخت فیلم موهن به ساحت پیامبر عظیم الشأن اسلام(ص) را محکوم کرد.

حجت الاسلام والمسلمین علی بامری انتشار این فیلم را صفحه ای دیگر از اقدامات اسلام ستیزانه استکبار دانست و چاپ کاریکاتور توهین آمیز در فرانسه را اقدام برنامه ریزی شده و هماهنگ غرب در پیروی از آمریکا و رژیم صهیونیستی خواند.

مسوؤل دبیرخانه ائمه جمعه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان در ادامه ضمن تاکید برهوشیاری شیعه و سنی ، تلاش دشمنان اسلام را شکاف در وحدت ملت های مسلمان دانست و ایجاد تفرقه و نزاع را از دیگر نقشه های این عیادی برشمرد. وی با اشاره به شیطنت های انجام شده در سوریه هدف استکبار را نشانه رفتن به خطوط مقامت و حزب ا.. برای حمایت از رژیم صهیونستی دانست و افزود  کشورهایی که به بهانه حمایت از دموکراسی به تروریسم سوریه سلاح و پول می دهند چرا در مقابل جنایت های آل خلیفه و سرکوب ملت مظلوم بحرین سکوت می کنند؟

حجت الاسلام والمسلمین  بامری در ادامه سخنان خود ضمن برشمردن ویژگی های روز جمعه بر اهمیت فریضه سیاسی ـ  اجتماعی و عبادی نماز جمعه تاکید کرد.

کارشناس مسئول امور روحانیون و مساجد سیستان وبلوچستان همچنین در ادامه سفر خود به این دهستان از فعالیت های مولوی شنبه زهی که عنوان دهیار نمونه استان را نیز کسب نموده بود بازدید کرد.

مولوی شنبه زهی امام جمعه و دهیار سرسوله پسکوه خدماتی قابل توجهی در این روستا انجام داده است که از آن جمله می توان به راه اندازی کارگاه بزرگ جوشکاری برای تامین فرغون در استان با ظرفیت تولید یکصد عدد  در ماه، ساخت ادوات بازی در پارک ها از محل پس انداز یارانه ها ، ساخت خانه بهداشت ، دفتر هلال احمر ، بهزیستی ، پایگاه بسیج ، پارک و فضای سبز ، سنگ فرش معابر ، جدول کشی و احداث بلوار و همچنین احداث مجتمع بین راهی رفاهی تنها با مشارکت های مردمی اشاره نمود.

تصاویر

برچسب ها:

, , , , , ,ارسال نظر: