۲۷ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار نهاد ایرانشهردیدگاه | تعداد بازید : 405 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۱۶ اسفند ۱۳۸۹

برگزاری کلاسهای آموزشی مدیران و اساتید حوزه های علمیه اهل سنت شهرستانهای ایرانشهر و سرباز

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در اموراهل سنت ایرانشهر این دوره آموزشی باحضور اساتید حوزه های علمیه اهل سنت ایرانشهر و سرباز به مدت دو روز و به صورت فشرده و با حضور اساتید اخلاق جناب مولوی  عبدالصمد کریمزایی و مولوی عبدالصمد دامنی و حجت الاسلام والمسلمین کاوری برگزار گردید.

در این دوره که توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر برگزار شد، مباحثی از قبیل اخلاق ،  روش تدریس ، روش تحقیق و مدیریت از منظر قرآن کریم، انقلاب اسلامی برای اساتید حوزه ها مطرح شد.

حجت الاسلام والمسلمین تیموری ، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر ، هدف از برگزاری این دوره های آموزشی را آشنا نمودن اساتید حوزه های علیمه اهل سنت با روش مدرن تحقیق و تدریس داشتند و بیان کرد حوزه های علمیه باید خود را مطابق با علوم روز و نیاز امروز جامعه مجهز نماید و یکی از روشهای دستیابی به علم روز برگزاری همین دوره ها می باشد.

لازم به ذکر است که این دوره در ۱۶ ساعت آموزشی برگزار شد که مورد استقبال مدیران و مدرسان  حوزه های علمیه اهل سنت شهرستانهای ایرانشهر و سرباز قرار گرفت.

 

http://www.ilo13.ir/images/nahad/1342.jpg

 

http://www.ilo13.ir/images/nahad/1337.jpg

 

http://www.ilo13.ir/images/nahad/1341.jpg

 

http://www.ilo13.ir/images/nahad/1355.jpg

 

برچسب ها:

, , , , ,ارسال نظر: