۲۴ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار نهاد ایرانشهردیدگاه | تعداد بازید : 870 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۱۳ خرداد ۱۳۹۰

برگزاری جشن بزرگ رهایی از اعتیاد در ایرانشهر

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر جشن بزرگ رهایی از اعتیاد به مناسبت ترک اعتیاد بیش از سه هزار نفر در ایرانشهر برگزار گردید .

این مراسم به مناسبت ترک اعتیاد بیش از  سه هزار نفر از معتادان د رمحل ترک اعتیاد (کمپ دامن) ایرانشهر با حضور ائمه جمعه محترم تشیع و تسنن ، مسئولین ادارات ، معتمدین و اقشار مختلف مردم در شهرستان ایرانشهر برگزار گردید.

این مراسم که با همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر و با همکاری فرمانداری و ادارات شهرستان برگزار شد  مهندس بامری فرماندار ایرانشهر ضمن بیان دلایل گرایش به مواد مخدر از راه اندازی مرکز بزرگ بازپروری معتادین خبر داد و از علماء و معتمدین درخواست نمود که در راستای پاک سازی جامعه از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر به این مراکز بازپروری کمک نمایند  تا در شهر ولایت پدیده ای به نام اعتیاد و معتاد وجود نداشته باشد.

ائمه تشیع و تسنن نیز به بررسی معضل اعتیاد و راههای جلوگیری از آن پرداختند همچنین حجت الاسلام والمسلمین هاشمی معاونت محترم سیاسی و اجتماعی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان با تشریح وضعیت اعتیاد در جامعه  به نقش استکبار در ترویج مواد مخدر و فساد و فحشاء در جامعه پرداخت.

در انتهای مراسم حجت الاسلام والمسلمین تیموری دبیر همایش و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر ، هدف از برگزاری این جلسه را تقدیر از بانیان مرکز و سه هزار نفری که در این کمپ ترک کردند دانست و بیان کرد: فرهنگ سازی علیه اعتیاد خصوصاً توسط ائمه جمعه بهترین راه برای جلوگیری از اعتیاد است . وی افزود: توسعه مراکز ترک اعتیاد ، همچنین ایجاد مرکز ترک اعتیاد خواهران و حل مسئله اشتغال از اولویتهای این همایش می باشد.

در انتها ی برنامه از مسئول کمپ دامن آقای محمد سوگلی تقدیر شد.

برچسب ها:

, , , , ,ارسال نظر: