۲۷ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 481 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۷ خرداد ۱۳۹۱

بعثت پیامبر تجلی گاه وحدت مسلمانان

عبدالصمد کریمزایی

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر گفت: بعثت نبی مکرم اسلام(ص) تجلی گاه وحدت مسلمانان سراسر دنیا و سرآغاز هدایت بشر است.

مولوی ‘عبدالصمد کریم زایی’ در خطبه های نمازجمعه اهل سنت ایرانشهر افزود: رسالت پیامبر اکرم (ص) امتی را از خواب غفلت بیدار کرد که قرن ها با جاهلیت و افکار پوشالی زندگی کرده بودند.

وی با اشاره به اینکه همه انبیا مبعوث شدند تا مردم را به عبودیت پروردگار دعوت کرده و از طاغوت پرهیز دهند اظهار داشت: رسالت پیامبر اسلام (ص) تکمیل‌ کننده همه بعثت‌ ها و اتمام مکارم اخلاق است.

وی بیان داشت: رسول مکرم اسلام(ص) برای هدایت بشر و مبارزه با ظلم و بی عدالتی و حاکمان زورگو و قدرت طلب، مبعوث شدند.

امام جمعه اهل سنت مسجد فاطمه الزهرا ایرانشهر گفت: پیامبر اکرم(ص) دینی را پایه ‌گذاری کردند که اکنون با گذشت بیش از ۱۴ قرن هر روز حقایق جدیدی از آن بر جهانیان آشکار و همچنین عطش مردم در گرویدن به این دین آسمانی بیشتر می شود.

مولوی کریم زایی با اشاره به شروع فصل تابستان و تعطیلات مدارس از خانواده ها خواست تا برای پرکردن اوقات فراغت فرزندانشان برنامه ریزی کنند.

وی گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی برنامه ریزی برای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در ایام تابستان انجام شده و همه ساله کلاس های آموزشی مناسبی در این زمینه برگزار می شود.

وی بیان کرد: کلاسهای آموزشی مختلف و برنامه های متنوع به منظور غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان ایرانشهر از اول تیرماه برگزار می شود.

امام جمعه اهل سنت مسجد فاطمه الزهرا ایرانشهر اظهار داشت: جوانان و نوجوانان این شهرستان باید از ظرفیت کلاس های آموزشی بهترین استفاده را ببرند

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: