۳۰ دی سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 588 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۱ دی ۱۳۹۱

به برکت ولایت فقیه ایران به قله های افتخار و اقتدار رسید

80494679-3622820

80494679-3622820

فرماندار ایرانشهر گفت: به برکت نظام اسلامی و وجود ولایت فقیه به عنوان سکاندار و هدایتگر، ایران اسلامی به قله های رفیع افتخار، پیشرفت و اقتدار نایل آمده است.

‘رحمدل بامری’ روز پنجشنبه در نخستین نشست ستاد بزرگداشت دهه فجر این شهرستان افزود: بزرگداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بهترین راه برای یادآوری خدمات ارزنده نظام اسلامی و انتقال ایثارگریها و رشادتهای ملت قهرمان ایران و رزمندگان اسلام به نسل های جوان و نوجوان است.

وی بیان کرد: استکبار ستیزی، عدم وابستگی به ابرقدرتها، گسترش آزادی های مشروع، مشارکت مردم در صحنه های مختلف سیاسی و اجتماعی و فتح قله های علمی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

فرماندار ایرانشهر اظهار کرد: برای بزرگداشت ویژه برنامه های سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این شهرستان ۱۲ کمیته تشکیل شده است.

بامری افزود: این در حالی است که مردم ولایتمدار ایرانشهر نیز به صورت خودجوش ویژه برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را برگزار می کنند و از هم اکنون در حال آماده سازی برنامه ها هستند.

وی ادامه داد: غبارروبی گلزار شهدا، برگزاری رقابتهای فرهنگی، ورزشی، آذین بندی خیابانها و معابر، برگزاری مسابقه مقاله نویسی و انشا با موضوع انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن، مسابقه شترسواری، برپایی نمایشگاه عکس، ایستگاه صلواتی، نواختن زنگ انقلاب و افتتاح طرحهای مختلف عمرانی و خدمات شهری از جمله ویژه برنامه های دهه مبارک فجر امسال است.

ایرنا

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: