۳۰ دی سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 708 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۳۰ مهر ۱۳۹۱

بیانیه مشترک آیت الله سلیمانی و استاندار

80

حضرت آیت الله سلیمانی و استاندار سیستان و بلوچستان با صدور بیانیه ای مشترک ضمن محکومیت عاملان حادثه تروریستی چابهار اعلام کردند: حفظ وحدت فتنه های بدخواهان این سرزمین را نقش برآب می کند.

در بیانیه مشترک آیت الله’عباسعلی سلیمانی و حاتم ناروئی’ آمده است: عمال محارب و حلقه به گوشان استکبار جهانی بار دیگر خشم و عداوت خود را از وحدت و انسجام آحاد امت مسلمان نشان دادند و یک بار دیگر با هدف ایجاد تفرقه و نفاق بین صفوف به هم پیوسته مردم شیعه و سنی استان در یک اقدام تروریستی کور و حرکتی ددمنشانه قصد تعرض به خانه خدا و هتک حرمت به مسجد مسلمانان را داشتند.

در ادامه این بیانیه آمده است: با هوشیاری مردم و حضور به موقع نیروهای بسیجی و دستگاه های امنیتی و انتظامی که جای تقدیر دارد، کید دشمنان ناکام ماند که متاسفانه در عملیات دستگیری عامل انتحاری دو نفر از بسیجیان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و سه نفر از کودکان عابر و رهگذر مجروح شدند.

آیت الله سلیمانی و ناروئی ضمن عرض تبریک و تسلیت و ابراز همدردی با خانواده های شهدا و مجروحان، این حادثه ترویستی را محکوم کردند و از مردم آگاه و مسلمان سیستان و بلوچستان خواستند با هوشیاری بیش از پیش خود مراقب دسایس و توطئه های دشمنان اسلام و انقلاب باشند و با حفظ وحدت فتنه های بدخواهان این سرزمین را نقش بر آب کنند.

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: