۱۹ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 298 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۳۹۱

بیت المقدس حقیقت جدا ناشدنی از عالم اسلام است

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان گفت: روز قدس روز تمرکز اسلام خواهی عالم اسلام و سرآغاز نابودی رژیم جنایتکار صهیونیستی است.
روز قدس روز تمرکز انگیزش اسلام خواهی و سرآغاز نابودی صهیونیست است

آیت الله ‘عباسعلی سلیمانی’  در جریان راهپیمایی روز قدس در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: روز قدس روزی است که شیعه و سنی دست در دست هم با اتحاد و یکپارچگی قدرت اسلام را به نمایش می گذارند.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان اظهار داشت: بیت المقدس حقیقت جدا ناشدنی از عالم اسلام است.

امام جمعه زاهدان گفت: روز قدس عالم اسلام اعم از شیعه و سنی را به اندیشه وا می دارد که چگونه استکبار و صهیونیست به ارزشهای اسلامی حمله ور شدند و این مکان مقدس را اشغال کرده و زمینه تحقیر مسلمانان را فراهم کردند.

عضو خبرگان رهبری ادامه داد: با پیروزی انقلاب اسلامی و نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان توسط امام امت (ره) به روز قدس، عالم اسلام جان تازه ای گرفت و می رود تا با آزادی قدس شریف از چنگال عفریت رژیم صهیونیستی، بر عزت اسلام و مسلمین بیفزاید.

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان از عموم مردم شیعه و سنی استان که یک بار دیگر با حضور گسترده خود نشان دادند پرچم اسلام همچنان با اقتدار برافراشته است، تقدیر کرد.

مردم همیشه در صحنه استان سیستان وبلوچستان اعم از شیعه و سنی به همراه نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان، علما ء وروحانیت تشیع وتسنن واستاندار، نمایندگان مردم شهرستانهای مختلف استان در مجلس شورای اسلامی، مدیران کل و مسوولان دستگاههای اجرایی، فرماندهان نظامی و انتظامی و گروههای مختلف مردمی با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر ضمن حمایت همه جانبه از ملت مظلوم فلسطین، انزجارشان از جنایات استکبار و رژیم صهیونیست را اعلام کردند.

برچسب ها:ارسال نظر: