۲۴ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 285 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۷ شهریور ۱۳۹۱

بیداری اسلامی، رژیم صهیونیستی را به افول نزدیک کرده است

دبیرکل حزب الله لبنان بر آمادگی مقاومت به منظور خنثی سازی و مقابله با توطئه های محور آمریکا و رژیم صهیونیستی تاکید و اضافه نمود که امروز در سایه بیداری اسلامی در خاورمیانه وضعیت رژیم صهیونیستی بیش از هر زمان دیگری رو به ضعف و افول نهاده است.
سید حسن نصرالله در دیدار با امیرعبداللهیان معاون عربی و آفریقای وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به هوشیاری مقاومت نسبت به تهدیدات رژیم صهیونیستی اظهار داشت: مقاومت به دور از چالشها و تنشهای پیرامونی با قدرت در مقابل تهدیدات ایستادگی کرده و معادلات جدیدی را رقم خواهد زد.

دبیرکل حزب الله لبنان ضمن تمجید از تلاشهای جمهوری اسلامی ایران در کمک به حل مسائل منطقه تصریح کرد نقشه ها و طرح های خارجی علیه سوریه به بن رسیده اند و جمهوری اسلامی ایران براساس مواضع ثابت خود در حمایت و دفاع از حقوق ملت های منطقه، از خواسته های برحق مردم سوریه، حمایت کرده و بر ارائه راهکارهای سیاسی در حل بحران سوریه تأکید می کند.

معاون عربی و آفریقای وزیر امور خارجه کشورمان نیز در این دیدار گفت: با هوشیاری و همدلی مردم و دولت سوریه توطئه های خارجی علیه این کشور که به منظور مقابله با محور مقاومت صورت می‌گیرد به شکست انجامید.

وی ضمن اشاره به اراده، عزم و مقاومت مردم لبنان گفت: مثلث مقاومت، ارتش و مردم لبنان نقش مهمی در پیروزی و تثبیت جایگاه مهم منطقه‌ای این کشور دارد و ما ضمن تجلیل از روحیه مقاوم مردم لبنان و سایر گروههای سیاسی، بر کمک مستمر لبنان درهمه عرصه ها تأکید می کنیم.

برچسب ها:ارسال نظر: