۳۰ دی سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 567 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۷ تیر ۱۳۹۱

بیمه انقلاب اسلامی با توسعه فرهنگ ایثار

35465 (4)

 

آیین تجلیل از ۴۰ نفر از جانبازان شهرستان رودان استان هرمزگان در پایگاه امام علی (ع) چابهار برگزار شد.

در این مراسم ۴۰ نفر از جانبازان شهرستان رودان استان هرمزگان که در اردویی سه روزه برای بازدید از مناطق گردشگری چابهار و کنارک به این خطه آمده بودند، تجلیل شدند و به آنان هدایایی اعطا شد.

مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت چابهار در این مراسم گفت:

انقلاب اسلامی ایران با توسعه فرهنگ ایثار و شهادت از هرخطری مصون می ماند و در مقابل تمامی توطئه های دشمنان بیمه می شود.

حجت الاسلام ابراهیم غلامی دارابی روز دو شنبه با قدردانی از فرمانده پایگاه دریایی امام علی (ع) ندسا چابهار افزود: مسوولان باید برای پاسداشت ایثارگری های جانبازان و انتقال روحیه جانبازی و از جان گذشتگی به نسل های آینده بیش از پیش تلاش کنند.

حجت الاسلام ابراهیم غلامی دارابی مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت چابهارگفت: بیداری اسلامی کشورهای منطقه درحالی که کمتر کسی متوجه چنین تحولات عظیمی از آینده جهان اسلام بود، با درایت و تیز بینی مقام معظم رهبری شناخته و به جهان اعلام شد.

حجت الاسلام ابراهیم غلامی دارابی افزود: این بیداری؛ حاصل تربیت اسلامی در مکتب اهل بیت (ع) است که همواره پیروان خود را به آزادی فراخوانده و از زندگی ذلت بار نهی کرده اند.

درادامه این مراسم حیدری فرماندار چابهار بیان کرد: دشمنان برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران همواره در تلاش برای تضعیف مهمترین عنصر انقلاب یعنی ‘فرهنگ ایثار و ازخودگذشتگی’ و توطئه چینی و مبارزه بی امان علیه نظام و ملت ایران هستند.

وی گفت: آنچه کشور و انقلاب را از انواع توطئه های دشمنان مصون نگه می دارد، ترویج فرهنگ شهادت طلبی بین نسل جوان است.

فرماندار چابهار اظهار داشت: بیداری کشورهای منطقه از برکات ولایت فقیه، جمهوری اسلامی ایران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت طلبی رزمندگان اسلام است.

وی افزود: اهل قلم باید فرهنگ عاشورایی، ایثار و شهادت را که دنیا تشنه آن است به جامعه بشری منتقل کنند.

به گفته حیدری، مادامی که فرهنگ عاشورا زنده و پویا باشد و حول محور و عمود خیمه ولایت فقیه حرکت کنیم در مقابل تمامی شیطنت های استکبار پیروز خواهیم شد.

 

 

 

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: