۲۸ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 561 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۱۲ مهر ۱۳۹۱

تجمع دانش آموزان ایرانشهری در محکومیت فیلم موهن

5415

دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی و فرهنگیان ایرانشهر روز سه‌شنبه ۱۱ مهرماه در اعتراض به ساخت و انتشار فیلم توهین به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) و هتک حرمت آخرین فرستاده پروردگار تجمع کردند.

دانش آموزان و فرهنگیان ایرانشهری در این اجتماع اعتراض آمیز در دبیرستان خاتم الانبیاء این شهرستان خشم و انزجار خود را از حرکت قبیح عوامل آمریکایی و صهیونیستی نسبت به مقدسات مسلمانان جهان اعلام کردند.

شرکت کنندگان در این تجمع با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، یا ایها المسلمون اتحدوا، اتحدوا عاملان این توطئه استکباری و صهیونیستی را به شدت محکوم کردند.

دانش آموزان و فرهنگیان ایرانشهری با در دست داشتن دست نوشته‌های در محکومیت سازندگان فیلم توهین به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام(ص)، خواستار محاکمه دست اندرکار این اقدام قبیح شدند.

تجمع کنندگان با بیان اینکه آتش خشم مسلمانان جهان هر روز فروزان تر از گذشته می شود و به زودی این آتش کاخ مستکبران را خواهد سوزاند، از مسوولان خواستند در راستای دفاع از اسلام و اعلام انزجار مسلمانان از این عمل زشت از انجام هیچ اقدامی فروگذاری نکنند.

ˈمحمدرضا روزیانا، معاون پرورشی و تربیتی آموزش و پرورش ایرانشهر در این تجمع با بیان اینکه توهین به ساحت پیامبر اسلام(ص) از مظاهر جنگ نرم استکبار علیه امت اسلام است گفت: دشمنان با این گونه حرکات زشت و قبیح می خواهند اعتقادات مسلمانان را تضعیف کنند.

معاون پرورشی و تربیتی آموزش و پرورش ایرانشهر افزود: ما فرهنگیان و دانش آموزان ایرانشهری ضمن محکومیت این حرکت زشت به دشمنان اسلام اعلام می داریم که نظام تعلیم و تربیت با بهره گیری از آموزه های اسلامی هرگز در مقابل این دسیسه های شوم استکبار خاموش نخواهد ایستاد.

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: