۲۷ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 518 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۱۶ مهر ۱۳۹۱

تجمع دانش آموزان دلگان در محکومیت فیلم موهن

6456

دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی و فرهنگیان دلگان روز شنبه در اعتراض به ساخت و انتشار فیلم توهین به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) و هتک حرمت به آخرین فرستاده پروردگار تجمع کردند.

دانش آموزان و فرهنگیان دلگان در این اجتماع اعتراض آمیز در میدان امام علی(ع) این شهرستان خشم و انزجار خود را از حرکت قبیح عوامل آمریکایی و صهیونیستی علیه مقدسات مسلمانان جهان اعلام کردند.

شرکت کنندگان در این تجمع با سر دادن شعارهای ‘مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، مسلمان بیدار باش’ عاملان این توطئه استکباری و صهیونیستی را به شدت محکوم کردند.

دانش آموزان و فرهنگیان دلگان با در دست داشتن دست نوشته هایی در محکومیت سازندگان فیلم توهین به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام(ص)، خواستار محاکمه دست اندرکار این اقدام قبیح شدند.

مدیر آموزش و پرورش دلگان در این تجمع مردمی با محکوم کردن حرکت زشت صهیونیستی و آمریکایی سازندگان فیلم موهن گفت: دشمنان با این گونه حرکات زشت و قبیح می خواهند اعتقادات مسلمانان را تضعیف کنند.

‘محمد سراوانی’ با بیان اینکه دین مبین اسلام دین صلح و دوستی است افزود: دشمنان زمانی که در مقابل آموزه های این دین الهی کم می آورند سعی می کنند با حربه های شیطانی به اسلام و مسلمانان ضربه بزنند.

وی اظهار داشت: ما فرهنگیان و دانش آموزان دلگان ضمن محکومیت این حرکت زشت به دشمنان اسلام اعلام می داریم که نظام تعلیم و تربیت با بهره گیری از آموزه های اسلامی هرگز در مقابل این دسیسه های شوم استکبار خاموش نخواهد ایستاد.

دانش آموزان و فرهنگیان دلگان در اعتراض به هتک حرمت علیه ساحت مقدس رسول اکرم(ص) پرچم آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی را به آتش کشیدند

برچسب ها:

, , ,ارسال نظر: