۳۰ دی سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهان, اخبار نهاد ایرانشهر۱ دیدگاه | تعداد بازید : 1,552 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۱۷ مهر ۱۳۹۱

تعطیلی مدارس اهل سنت ایرانشهر در محکومیت هتک حرمت

1

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر ائمه جمعه و جماعات و طلاب و مدرسین مدارس دینی اهل سنت ایرانشهر  همگام با مردم مومن ، متدین و انقلابی شهرستان ایرانشهر به منظور محکوم کردن استمرار اهانت های غرب و صیهونیسم و همچنین عوامل هتک حرمت به پیامبر اسلام حضرت محمد(ص) اقدام به راهپیمایی نمودند.

در این راهپیمایی که در راستای ادای وظیفه به ساحت مقدس پیامبر بزرگ اسلام و اعتراض به استمرار اهانت ها در شهرستان ایرانشهر برگزار گردید، ائمه جمعه وجماعات ، طلاب و مدرسین حضور پر رنگ و گسترده ای داشتند و دروس مدارس را نبز به همین مناسبت تعطیل اعلام نمودند و تمامی طلاب و اساتید مدارس دینی حقانیه ، شمس العلوم ، صدیقیه ، رحمانیه ، چاه جمال ، و حوزه های علیمه خواهران خدیجه الکبری پلیس راه ، خیرالمدارس و فاطمه الزهرا محمدان نیز حضور داشتند و با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل ، صل علی محمد لبیک یا محمد ، لبیک یا رسول الله و مسلمان بیدارباش از آمریکا بیزار باش این اقدام موهن و ضد اخلاقی و انسانی که موجی از خشم، نفرت و انزجار آزادگان را در سرتاسر بلاد اسلامی و کشورهای آزاده به پا کرده است را محکوم نمودند .

در این راهپیمایی رییس اداره تبلیغات اسلامی ایرانشهر با محکوم کردن اهانت به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام (ص) گفت: آمریکا و صهیونیست با هدف اسلام ستیزی و تضعیف اعتقادات مسلمانان اینگونه حرکات زشت را انجام می دهند.

حجت الاسلام’ عیسی بزمانی’ افزود: سران استکبار و صهیونیست به دلیل وحشت از موج بیداری اسلامی و گرایش بسیاری از مردم غرب و آمریکا به دین مبین اسلام دست به هر اقدام غیر انسانی می زنند تا شاید از گسترش اسلام جلوگیری کنند.

وی بیان کرد: اهانت به ساحت مقدس پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) نیز توسط نوکران استکبار و صهیونیست در همین راستا انجام شده اما مسلمانان جهان با اتحاد و همبستگی پاسخ دندان شکنی به آنان خواهند داد.

در پایان ائمه جمعه و جماعات ائمه جمعه و جماعات و طلاب و مدرسین مدارس دینی اهل سنت ایرانشهر در قطع نامه پایانی راهپیمایی تاکید کردند اگر استکبار از اهانت به دین ما کوتاه نیاید  ما هم در برابر دنیای آنها محکم می ایستیم .

این راهپیمایی در ساعت ۸:۳۰ صبح با حضور جمعی از روحانیت  شیعه و سنی ، کسبه ، بازاریان ،دانش آموزان ،فرهنگیان ،دانشجویان و عموم مردم از مقابل فرمانداری ایرانشهر  شروع و در مقابل مسجد آل رسول با  قرائت قطعنامه ۵ ماده ای در محکومیت اهانت های انجام گرفته به پایان رسید.

گوشه ای از راهپیمایی مذکور

دانلود

برچسب ها:

, , , ,


نظرات بینندگان:بمپوری

اتحاد بین شیعه و سنی رو اینجا میتوان دید.الله تعالی حافظ شما عزیزان باشدارسال نظر: