۳۰ دی سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 543 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۱ آذر ۱۳۹۱

تفکر بسیجی پشتوانه نظام در مقابل تحریم هاست

آیت الله سلیمانی

آیت الله سلیمانی

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان گفت: تفکر بسیجی پشتوانه اصلی نظام جمهوری اسلامی در مقابل توطئه ها، تهدیدها و تحریم های اعمال شده از سوی دشمنان است.

آیت الله ‘عباسعلی سلیمانی’ در دیدار با اعضای ستاد هفته بسیج و جمعی از پاسداران سیستان و بلوچستان با گرامیداشت هفته بسیج اظهار کرد: کار و خدمت بی توقع برای توسعه، عمران و پیشرفت ایران اسلامی مهمترین اولویت بسیجیان است.

امام جمعه زاهدان گفت: پیروی از امامت و ولایت و خداوند را ناظر بر کارها و اعمال خود قرار دادن دو خصلت اصلی بسیجیان واقعی بشمار می رود.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه بسیج همواره یاری رسان نظام جمهوری اسلامی است بیان کرد: حضور نیروهای بسیجی در هر زمانی که نظام به آن نیاز دارد به بهترین شکل و پر توان احساس شده است.

آیت الله سلیمانی به تقارن هفته بسیج با دو مناسبت مهم دهه نخست محرم و هفته امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرد و افزود: تفکر بسیجی با توجه به این همزمانی باید بهتر از قبل در جامعه ترویج و نهادینه شود.

سرهنگ ‘عوضعلی فقیری’ معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان نیز در این دیدار به تشریح برنامه های هفته بسیج پرداخت و گفت: بیش از دو هزار برنامه به مناسبت هفته بسیج در سطح پایگاه ها، حوزه ها، نواحی و ستاد سپاه سلمان در حال برگزاری است.

برچسب ها:

, , ,ارسال نظر: