۳۰ دی سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 663 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۸ بهمن ۱۳۹۱

تقوای الهی باعث رستگاری انسان می شود

عبدالصمد کریمزایی

امام جمعه اهل سنت مسجد فاطمه الزهرا ایرانشهر گفت: تقوای الهی باعث رستگاری انسان در دنیا و آخرت است و کسانیکه پیرو دستورات الهی و سنت های رسول خدا هستند، رستگار می شوند.

مولوی ‘عبدالصمد کریم زایی’ در خطبه های نماز جمعه  اهل سنت ایرانشهر با اشاره بر لزوم مراقبت از نفس افزود: متاسفانه امروزه بعضی از مسلمانان از یاد خدا و دستورات نبی مکرم اسلام فاصله گرفته اند و گرفتاریهای امروز جوامع اسلامی بخاطر همین مسئله است.

وی هر گونه غیبت، تعرض به اموال دیگران، اهانت و خیانت در امانت را از مصادیق گناه عنوان کرد و اظهار داشت: احترام به برادر دینی واجب و ضروری است.

امام جمعه اهل سنت مسجد فاطمه الزهرا ایرانشهر ادامه داد: مسلمان اگر دستورات الهی و سنت های نبی مکرم اسلام و اهل بیت (ع) را الگوی زندگی خود قرار دهد هرگز دچار مشکل نخواهد شد.

کریم زایی افزود: آمریکا، انگلیس و رژیم اشغالگر قدس دشمنی دیرینه با امت اسلامی دارند و آنها به هر بهانه ای می خواهند میان کشورهای اسلامی اختلاف ایجاد کنند.

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر همچنین بر ضرورت نظارت هر چه بیشتر مسوولان و دستگاههای ذیربط بر بازار و جلوگیری از هر گونه گرانفروشی و احتکار تاکید کرد.

برچسب ها:

, , ,ارسال نظر: