۲ بهمن سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 640 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۴ اسفند ۱۳۹۱

توجه ویژه جمهوری اسلامی به مسائل دینی

عبدالصمد کریمزایی

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر گفت: نظام جمهوری اسلامی به مسائل دینی توجه ویژه ای دارد بطوریکه پنج باب مسجد این شهرستان در قبل از انقلاب به ۱۳۵ مسجد درزمان کنونی افزایش یافته است.

مولوی ‘عبدالصمد کریم زائی’ در خطبه های نماز جمعه  با تقدیر از توجه ویژه مسوولان نظام جمهوری اسلامی به مسائل دینی بیان کرد: یکی از آثار و علائم حکومت اسلامی رعایت مسائل دینی و اعتقادی است که نظام جمهوری اسلامی ایران به این مساله توجه زیادی دارد.

وی افزود: اقامه نماز و فراهم کردن زمینه توسعه اماکن دینی و مذهبی برای حضور مردم در مساجد و حوزه های علمیه از ویژگیهای خاص نظام جمهوری اسلامی ایران است.

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر اظهار داشت: هنگامی که در سال ۱۳۵۴ از پاکستان فارغ التحصیل شده و به ایران بازگشتم بی حجابی، شراب خواری و بی عفتی در این کشور بیداد می کرد اما به برکت نظام جمهوری اسلامی اینگونه اعمال شرک برچیده و احکام اسلامی بر کشور حاکم شد.

مولوی کریم زائی گفت: البته مشکلاتی از لحاظ گرانی و تورم وجود دارد که این مساله تنها مختص ایران نیست بلکه در تمام دنیا وجود دارد باید با صبر و حوصله و صرفه جویی با مسوولان همکاری کنیم تا دوران تحریم را با موفقیت پشت سرگذاریم.

وی تصریح کرد: همین که همه ما به راحتی می توانیم به مسائل دینی و اعتقادی خود بپردازیم باید شکرگزار نظام اسلامی باشیم.

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: