۲۲ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 1,288 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۹ آذر ۱۳۹۲

توسعه اقتصادی تاثیر مثبتی بر شاخص امنیت دارد

139207091310323361279103

 حجت‌الاسلام حسین طاووسی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه در ایرانشهر ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار داشت: خانواده‎ها باید فرزندانشان را که گل زندگیشان هستند به باغبانانی کاردان، قابل و متقی سپرده و نباید آموزش کودکان را به دست هر کسی سپرد.

امام جمعه ایرانشهر خطاب به مربیان و آموزگاران عنوان کرد: ای مربیان، آموزگاران و اساتید که امر تعلیم و تربیت فرزندان جامعه اسلامی مان را بر عهده دارید، بیمه کردن آنها در مقابل هجمه وسیع فرهنگی را از چشم شما دیده و از شما انتظار داریم از آنها مراقبت کنید.

وی ضمن تسلیت شهادت امام زین العابدین (ع) و تسلیت به مردم زلزله زده بوشهر عنوان کرد: استاندار سیستان و بلوچستان در تغییر مدیریت‌ها که حق هر دولتی است از نیروهای بومی استفاده کند.

خطیب نماز جمعه ایرانشهر افزود: فرهنگ مستتر در جامعه فرهنگ دین است، سعی کند این امر را تقویت  کند.

این مسئول ادامه داد: مسئولان و مردم مراقب باشند افرادی ذهنیت ایجاد نکنند و هر کسی سخنی غیر از وحدت  گفت بدانند بدخواه جامعه است.

وی ابراز داشت: سعی کنید از افراد بد طینت دوری کنند و با نماینده ولی فقیه ارتباط کامل داشته باشید که همه بدانند شما در مسیر انقلاب قرار دارید، ما هرگونه دوری به محض شروع را آغاز انحراف می‎دانیم.

طاووسی با اشاره به هفته بسیج و فلسفه وجودی آن به بیان عملکرد و نقشی که در صحنه‎های مختلف ایفا کرده پرداخت و گفت: آمریکا با ترفندهای مختلف و واسطه‎ها طالب و مشتاق مذاکرات با ایران هستند.

خطیب نماز جمعه ایرانشهر با تبریک روز نیروی دریایی از تاریخچه حضور و نقش ایشان در دفاع  مقدس یاد کرد و اقتدار امروزشان را در تمام دنیا نشانه عزت اسلامی دانستند.

امام جمعه ایرانشهر اذعان داشت: همانطور که استاندار جدید خود اعلام کرده‎ که توسعه اقتصادی را در اولویت قرار می‌دهد، به این حرف خود پایبند باشد زیرا که ارتقای وضعیت معیشت که حق مردم دیندار استان است تاثیری مثبت بر دیگر شاخص‎ها از جمله امنیت خواهد داشت./فارس

برچسب ها:ارسال نظر: