۲۲ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 635 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

توهین به صحابه پیامبر،توهین به همه امت اسلامی

nori200

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری  در امور اهل سنت واحد سراوان گفت : صحابی صدر اسلام و یاران پیامبر(ص) منتسب به یک فرقه یا مذهب نیستند بلکه این‌ها منتسب به اسلام هستند و توهین به این افراد برابر است با توهین به همه امت اسلامی.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسین نوری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری  در امور اهل سنت واحد سراوان  گفت: همان‌طور که انسان دارای کرامت و ارزش است، جسد یک فرد مسلمان نیز دارای حرمت و ارزش است و توهین و بی‌احترامی به قبور مسلمانان عملی شرم‌آور و محکوم است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری  در امور اهل سنت واحد سراوان اظهار کرد: عمل تروریست‌های واقع در سوریه و اردن مبنی بر هتک حرمت به صحابی و بزرگان اسلام از جمله نبش قبر حجر بن عدی و توهین به مرقد مطهر جعفر طیار توهینی بزرگ است که توسط افرادی خود فروخته و منتسب به دشمنان اسلام شکل گرفته است.

وی تصریح کرد: تفکری که نبش قبر و توهین به قبور مسلمانان و صحابه را جایز بشمارد مخالف یک مذهب نیست بلکه مخالف تمام مذاهب اسلامی است و باید در این زمینه برخورد جدی‌تری صورت گیرد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری  در امور اهل سنت واحد سراوان عدم پاسخ قاطع از سوی مسلمانان را موجب انجام توهینی بزرگ‌تر و فجیع‌تر از سوی این گروه‌ها برشمرد و از تمامی روحانیون و علما خواست تا زوایا و اهداف شوم دشمنان اسلام از انجام این قبیل جنایات را برای عامه مردم روشن و بازگو کنند.

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: