۲۷ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهان, زندگینامه معظم لهدیدگاه | تعداد بازید : 1,313 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۱ آبان ۱۳۹۲

جامعه‌ با توجه به امامت و ولایت، اهل سعادت می‌شود

images

امام جمعه اهل سنت خاش با اشاره به اینکه امامت و ولایت در رأس تمام مسائل اسلامی قرار گرفته است، گفت: جامعه‌ای که بر اساس امامت و ولایت باشد، آن جامعه اهل سعادت و رستگاری است.

مولوی محمدعلی شهنوازی، امام جمعه اهل تسنن شهرستان خاش در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) شعبه سیستان‌ و بلوچستان، گفت: دشمن باید بداند با افزایش فشارها نه تنها به اهداف خود نخواهد رسید، بلکه موجب وحدت و همدلی بیشتر بین مردم و ولایت فقیه خواهد شد و این واقعیتی است که تاکنون بارها و بارها به اثبات رسیده است.

وی در خصوص دهه ولایت و امامت با اشاره به این‌که امامت و ولایت در رأس تمام مسائل اسلامی قرار گرفته است، اظهار کرد: جامعه‌ای که بر اساس امامت و ولایت باشد آن جامعه اهل سعادت و رستگاری است.

مولوی شهنوازی افزایش تحریم‌ها و فشار بر مردم را از ترفندهای دشمنان برای جدایی بین مردم و ولایت فقیه دانست و یادآور شد: دشمن باید بداند با افزایش فشارها نه تنها به اهداف خود نخواهد رسید، بلکه موجب وحدت و همدلی بیشتر بین مردم و ولایت فقیه خواهد شد و این واقعیتی است که تاکنون بارها و بارها به اثبات رسیده است.

امام جمعه اهل تسنن خاش در پایان با اشاره به اینکه در حال حاضر امر ولایت مورد تهاجم دشمنان قرار گرفته است، اظهار کرد: ولایت جایگاه ویژه‌ای در دین مبین اسلام دارد که این امر موجب دشمنی‌های استکبار با این اصل اساسی شده است./ایکنا

برچسب ها:ارسال نظر: