۲۸ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 2,270 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۴ اسفند ۱۳۹۱

جذب جوانان بلوچ از سوی سپاه باعث تقویت امنیت

0076285

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به جذب و استخدام نیروهای بلوچ و اهل سنت در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: این اقدام مثبت باعث تقویت امنیت پایدار در این استان شده است.

‘حاتم ناروئی’  اظهار داشت: جذب نیروهای داوطلب بسیجی اهل سنت و بلوچ در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شاید پس از ۳۰ سال دیر باشد اما انجام این اقدام مثبت از جهات مختلف به توسعه استان کمک می کند.

رییس شورای تامین سیستان و بلوچستان بیان کرد: از جمله نتایج این اقدام خوب، تقویت امنیت پایدار و کاهش اقدامات ضد امنیتی معاندان نظام جمهوری اسلامی در مرزهای جنوب شرقی کشورمان است.

ناروئی گفت: اکنون اقشار مختلف مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان حتی در روستاهای دور، سخت گذر و مناطق مرزی خود را باور کرده اند زیرا نظام جمهوری اسلامی برخلاف رژیم گذشته به آنها بهای زیادی داده است بویژه آنکه جوانان بلوچ خود را در حوزه های مختلف جامعه و صحنه های سیاسی – اجتماعی نقش آفرین و مفید می بینند.

وی افزود: در حالیکه بسیاری از جوانان بلوچ و اهل سنت در گذشه از خدمت سربازی فراری بودند اما اکنون با عضویت در بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به امنیت میهن خود دلدادگی بیشتری دارند.

برچسب ها:

, , , , ,ارسال نظر: