۲۷ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهان, اخبار نهاد ایرانشهر, اخبار ویژهدیدگاه | تعداد بازید : 1,485 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۱۲ مرداد ۱۳۹۲

حضورائمه جمعه اهل سنت ایرانشهردرراهپیمایی روزقدس

9007821

ائمه جمعه وجماعات مدیران و مدرسان و طلاب مدارس دینی اهل سنت ایرانشهر به همراه مردم روزه‌دار و ولایتمدار شیعه و سنی شهرستان ایرانشهر بصورت گسترده و با شکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کردند.

همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مردم همیشه در صحنه و روزه‌دار شهرها و بخش‎های مختلف شهرستان اعم از شیعه و سنی همگام با سایر هموطنان در سراسر کشور راهپیمایی روز جهانی قدس را با شکوه‌تر از سال‎های گذشته برگزار کردند.

هزاران نفر از مردم همیشه در صحنه ایرانشهر در روز جهانی قدس با حمل پلاکارد و دست نوشته و پارچه نوشته های مختلف یکصدا فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل سر دادند.

میزبانان مقام معظم رهبری امروز در مرکز فرهنگی بلوچستان ایرانشهر شهر نخل و آفتاب با حضور گسترده خود نشان دادند که ذره ای در دفاع از آرمانهای انقلاب وامام عزیز کوتاه نخواهند آمد.

امروز شیعه و سنی پر شور تر از سال های گذشته آمدند تا نشان دهند به اصل ولایت فقیه و اصول انقلاب پایبند هستند.

مردم ولایتمدار ایرانشهر خصوصا علمای شیعه و سنی در روز جهانی قدس ضمن تجدید بیعت با آرمانهای والای انقلاب اسلامی یک بار دیگر اتحاد وانسجام شیعه وسنی را به رخ جهانیان کشیدند.

همچنین راهپیمایی روز جهانی قدس در بخش های بمپور و بزمان ایرانشهر نیز برگزار شد.

تصاویر

90053  90072  90052  90078

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: