۳۰ دی سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 521 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۱ بهمن ۱۳۹۰

حضور حداکثری مردم در انتخابات خط بطلان بر توطئه های دشمنان

 امام جمعه موقت ایرانشهر گفت: حضور حداکثری ملت ایران در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خط بطلان بر تمام توطئه های دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی است.

حجت الاسلام’موسی الرضا تیموری’ در خطبه های این هفته نماز جمعه ایرانشهر افزود: دشمنان تمام تلاش خود را بکار بسته اند تا با خدشه وارد کردن به آرمان های نظام، علاقمندی ملت ایران برای شرکت در این صحنه سیاسی را کمرنگ کنند.

وی تاکید کرد: اما ملت ایران به دلیل داشتن بینش بالای سیاسی بطور قطع حضوری پر رنگ و میلیونی در انتخابات این دوره مجلس خواهند داشت.

امام جمعه موقت ایرانشهر گفت: مردم باید با انتخاب فرد اصلح، توانمند و متعهد بار دیگر وفاداریشان را به نظام و ولایت نشان دهند.

تیموری همچنین با اشاره به هفته وقف اظهار داشت: وقف یکی از سنت های اسلامی و دینی است که باید همه نسبت به احیای آن کوشا باشند.

امام جمعه موقت ایرانشهر در خطبه های نماز جمعه با توجه به ایام رحلت نبی مکرم اسلام وشهادت امام مجتبی وامام رضا علیهم السلام  به ویژگی ها واخلاق اجتماعی پیامبر واهل بیت پرداخت و مردم داری و دفاع از مظلومان را از مهم ترین خصلتهای آنان دانست که الگویی برای جامعه اسلامی ومدیران میتواند باشد

برچسب ها:

, , , , ,ارسال نظر: