۲۹ آبان سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهان, اخبار ویژهدیدگاه | تعداد بازید : 616 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۹۱

حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخی به توطئه های دشمنان

آیت الله سلیمانی

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: مردم همیشه در صحنه ایران با حضور میلیونی در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک بار دیگر حمایت و پشتیبانی خود را از ولی امر مسلمین و دستاوردهای انقلاب اسلامی اعلام کرده و پاسخ دندان شکنی به توطئه های دشمنان خواهند داد.

آیت الله ‘عباسعلی سلیمانی’ در خطبه های این هفته نماز جمعه زاهدان دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به ملت ایران تبریک گفت و افزود: سی و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی نمایش تحقق آرمان های نظام اسلامی و فروپاشی نظام دو هزارو ۵۰۰ ساله شاهنشاهی با اراده مردم ظلم ستیز ایران است.

عضو خبرگان رهبری بیان کرد: دهه فجر نماد بیداری، آگاهی و بصیرت شناسی، تقویت روحیه اعتماد، عزت جویی و استقلال طلبی در بین ملت خداجو و انقلابی ایران اسلامی برای شکست حکومت دست نشانده قدرت های استکباری که با زور و چماق بر کشور حاکمیت می کردند، است.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: در شرایط آن دوران بسیاری از افراد معتقد بودند دشمن تا بن دندان مسلح با چشم الکترونیکی از شاهنشاه محافظت می کند و امکان پیروزی انقلاب اسلامی وجود ندارد، اما به برکت رهنمودهای حکیمانه امام خمینی(ره)، ملت ایران توانستند با شکل دهی یک انقلاب مردمی، دینی و همه جانبه این سرزمین را از وجود تک تک دست نشاندگان قدرت های استکبار پاکسازی کنند.

امام جمعه زاهدان بر حفظ وحدت و پیروی قاطع مسوولان از رهبر معظم انقلاب تاکید کرد و گفت: مسوولان باید به پیروی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب و حفظ وحدت ضمن پاسدارای از دستاوردهای انقلاب در زمینه حل مسائل و مشکلات مردم بویژه در حوزه اقتصادی بیش از پیش تلاش کنند.

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: