۲ بهمن سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 557 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۳۹۱

حضور پرشور شیعه و سنی در انتخابات خاری بر چشم دشمنان

811492

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: حضور پرشور و حداکثری مردم ولایتمدار شیعه و سنی استان در انتخابات این دوره ریاست جمهوری و شوراها خاری زهرآگین بر چشم دشمنان داخلی و خارجی خواهد بود.

‘حاتم ناروئی’  در همایش آموزشی، توجیهی فرمانداران و بخشداران سیستان و بلوچستان ویژه انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در زاهدان افزود: مردم استان هر زمان که احساس کنند دشمنان قصد ضربه زدن به آرمان های انقلاب اسلامی را دارند همگام با ملت ایران حضوری حداکثری در صحنه حمایت از نظام و رهبری خواهند داشت.

وی اظهار داشت: با توجه به تلاش دشمنان طی ۳۴ سال گذشته برای فتنه انگیزی و تفرقه افکنی در بین ملت ایران، انتخابات مختلف طی این مدت به بهترین نحوه ممکن و شایسته با حضور حداکثری مردم برگزار شده است.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مدیریت و برنامه ریزی فرمانداران و بخشداران به عنوان مسوولان اجرایی انتخابات نقش مهمی در ایجاد فضایی امن و هیجانی برای حضور مردم در پای صندوق های اخذ رای خواهد داشت.

ناروئی با بیان اینکه ملت ایران با داشتن آگاهی و بصیرت کافی و کسب تجربه از انتخابات قبلی به خوبی می توانند نمایندگانی شایسته را در دو انتخابات پیش رو برگزینند افزود: مجریان برپایی انتخابات موظف به نظارت بر اجرای قوانین در فضای انتخابات هستند و اجازه اینکه برای مردم تعیین و تکلیف کنند که به چه کسی رای بدهند، را ندارند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان نیز در این همایش گفت: نظام جمهوری اسلامی در برهه های مختلف از جمله انتخابات با حضور میلیونی ملت ایران در پای صندوق های رای به خوبی توانسته مشروعیت و مقبولیت مردمی خود را به رخ بدخواهان نظام و مستکبران جهان بکشد.

‘رجبعلی شیخ زاده’ افزود: دشمنان تمام توان خود را برای خدشه وارد کردن به انتخابات این دوره ریاست جمهوری و شوراها با هدف مشروعیت زدایی از نظام، بی اعتبارسازی نتایج انتخابات، زیرسوال بردن سلامت فضای انتخاباتی و ناکارآمدی مسوولان اجرایی این رخداد عظیم بکار خواهند گرفت.

وی تاکید کرد: حضور میلیونی ملت ایران در پای صندوق های اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری و شوراها سیلی محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان داخلی و خارجی است.

ایرنا

برچسب ها:

, , , , ,ارسال نظر: