۳ بهمن سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 383 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۵ تیر ۱۳۹۱

حفظ و عزت افتخار حسینی در اولویت کاری مسوولان

80141253-2578885

آیت الله سلیمانی در مراسم گرامیداشت ولادت امام سجاد(ع) افزود: به برکت تلاش این بزرگوار در زمینه انتقال اهداف امام حسین (ع) از قیام عاشورا و برملا کردن جنایات یزیدیان و همچنین هدایت مردم، امروزه شاهد وجود تشکل های قوی شیعه در سراسر دنیا هستیم.

امام جمعه زاهدان اظهار داشت: امام سجاد(ع) در شرایطی ولایت را پذیرفتند و مسوولیت هدایت امت مسلمان را قبول کردند که شاهد بی شرمانه ترین ظلم ها به اهل بیت پیامبر (ص)، شهادت مظلومانه امام حسین(ع) و یاران با وفایش و تازیانه خوردن عمه بزرگوارشان بودند.

آیت الله سلیمانی گفت: مسلمانان زمانی می توانند خود را مومنان واقعی بدانند که در راه امام سجاد(ع) گام برداند و تمام تلاش خود را معطوف به پاسداری از پیام عاشورا و تداوم مبارزه با طاغویان زمان کنند.

عضو خبرگان رهبری افزود: امام زین العابدین(ع) بدون در دست داشتن هیچ گونه ابزار جنگی با استفاده از جنگ نرم به مبارزه با حاکمان مستبد و ظالم دوران خود پرداخت و چهره منفور آنان را برای تمام مسلمانان رسوا کرد.

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان های سیستان و بلوچستان و کرمان اظهار داشت: پاسداری از اهداف متعالی قیام امام حسین(ع) و حفظ و عزت افتخار حسینی همواره در اولویت کاری مسوولان عالی نظام جمهوری اسلامی ایران قرار دارد.

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: