۳۰ دی سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 570 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۱۸ آذر ۱۳۹۱

حقوق بشر حربه ای برای ظلم و چپاول کشورهای مظلوم

عبدالصمد کریمزایی

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر گفت: امروزه کشورهای ظالم و مستکبر با سو استفاده از شعار دفاع از حقوق بشر به جان ملت های مظلوم افتاده و از هیچ ظلم و ستمی برای چپاول ثروت های آنها فروگذار نیستند.

مولوی ‘عبدالصمد کریم زائی’ در خطبه های نماز جمعه این هفته اهل سنت ایرانشهر افزود: مدعیان دفاع از حقوق بشر بویژه سازمانهای به اصطلاح حامی حقوق انسانها تنها از جنایتکاران حمایت می کنند و هیچگاه از مظلوم دفاع نکرده اند.

وی بیان کرد: اگر این سازمانها آنگونه که مدعی اند از حقوق بشر دفاع می کنند چرا در مقابل آن همه جنایات و ستم های رژیم اشغالگر قدس سکوت اختیار کرده اند.

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر با بیان اینکه هیچ ظلم و ستمی پایدار نیست، گفت: وقتی ملت ها به تاسی از امام حسین (ع) در مقابل ظلم و ستم و بی عدالتی قیام می کنند حکومت های ۴۰ – ۵۰ ساله حکام ستمگر از هم می پاشد.

کریم زائی اظهار کرد: امام حسین (ع) برای سه هدف مهم ‘اجرای احکام الهی، احیای سنت رسول الله(ص)و دفع ظلم و ستم در مقابل حکومت یزید قیام کرد و ملت های مسلمان باید با پیروی از آن بزرگوار علیه حکام ظالم و ستمگر که از یاد خدا غافل شده اند، قیام کنند.

وی تصریح کرد: خدا را شاکریم در کشوری زندگی می کنیم که احکام اسلامی در آن جاری است و هدایت آن را فردی برعهده دارد که دلسوز اسلام و ملت های آزاده و مظلوم است.

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: