۳۰ دی سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 811 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۴ تیر ۱۳۹۱

خداحافظی آیت الله سلیمانی از مردم سیستان و بلوچستان

آیت الله سلیمانی

آیت الله سلیمانیآیت الله ‘عباسعلی سلیمانی’ نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان در آخرین امامت نماز جمعه خود در این استان از مردم منطقه رسما خداحافظی و اعلام کرد به تشخیص رهبر معظم انقلاب امام جمعه جدید زاهدان معرفی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی نهادنمایندگی مقام معظم رهبری درامور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان، امام جمعه زاهدان در خطبه های امروز نماز جمعه در مصلی قدس این شهر گفت: آقا (رهبر معظم انقلاب) ختم ماموریت بنده را در سیستان و بلوچستان اعلام داشتند و ادامه خدمتم را در سنگری دیگری تعیین فرمودند.

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: بنده ۵۷۹ خطبه نماز جمعه از ۱۱ سال و یک ماه قبل تاکنون در زاهدان خوانده ام که مردم باید درباره عملکردم قضاوت کنند.

آیت الله سلیمانی اظهار داشت: روحانیون اهل سنت به بنده خیلی اظهار لطف داشتند و در این مدت روابط بسیار مطلوبی بین ما برقرار بود.

نماینده رهبر معظم انقلاب گفت: مردم سیستان و بلوچستان خونگرم و ولایتمدار بوده و همواره وحدت در این استان سرلوحه همه امور قرار داشته است.

همچنین قرار است تا آیت‌الله عباسعلی سلیمانی به عنوان امام جمعه بجنورد معرفی و از جمعه هفته آینده نماز جمعه را اقامه کند.

برچسب ها:ارسال نظر: