۲۷ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 508 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۱۰ مهر ۱۳۹۱

خدمات دولت به مردم سیستان و بلوچستان ستودنی است

index

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر گفت: خدمات دولت نهم و دهم به مردم سیستان و بلوچستان در بخش های مختلف زیربنایی، عمرانی، فرهنگی و اقتصادی ستودنی است.

مولوی ‘عبدالصمد کریم زایی’  در دیدار مردم ایرانشهر با استاندار سیستان و بلوچستان افزود: مردم نقاط مختلف استان بویژه این شهرستان تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی حتی از کمترین امکانات رفاهی، آموزشی و عمرانی محروم بودند اما امروزه به برکت نظام جمهوری اسلامی شاهد پیشرفت روز افزون منطقه هستیم.

وی اظهار داشت: مردم ایرانشهر قبل از پیروزی انقلاب اسلامی همراه و همگام با انقلاب بودند بطوریکه در زمان تبعید حضرت آیت الله العظمی خامنه ای به این شهرستان ایشان را همراهی کردند در حالی که در آن زمان به سبب سخت گیری های رژیم ستم شاهی خیلی ها از حضور در کنار رهبر معظم انقلاب می ترسیدند.

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر گفت: مردم شهرستان ایرانشهر هرچه دارند از مراکز آموزش عالی گرفته تا گاز، آب، برق، جاده، مراکز بهداشتی و بیمارستان به برکت نظام جمهوری اسلامی است.

وی با محکوم کردن اهانت به پیامبر مکرم اسلام(ص) افزود: دشمنان در تلاش اند با این گونه حرکات ننگین، اسلام را تضعیف کنند اما باید بدانند که اسلام دین حق است و مسلمانان همواره در برابر تمام توطئه های کفار پیروز خواهند بود.

حاتم نارویی استاندار سیستان و بلوچستان در راس هیاتی متشکل از مدیران دستگاههای اجرایی روز یکشنبه به منظور بازدید از پیشرفت طرحهای در دست اقدام و دیدار با علما، مسوولان، معتمدان طوایف و اقشار مختلف مردم به ایرانشهر سفر کرده است

برچسب ها:

, , ,ارسال نظر: