۲۸ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 583 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۶ مهر ۱۳۹۱

خون شهدای وحدت ریشه اسلام و انقلاب را مستحکم کرد

مولوی محمد علی شهنوازی

امام جمعه اهل سنت خاش با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای وحدت گفت: خون شهدای وحدت و در آمیختگی خون شیعه و سنی در حادثه تروریستی پیشین ریشه اسلام و انقلاب اسلامی را مستحکم و مقتدرتر کرد.

مولوی محمد حافظ شهنوازی در آیین سومین سالگرد شهدای وحدت در تیپ تکاوری ۱۱۰سلمان زاهدان افزود: درخت تنومند اسلام عزیز از ظهور تاکنون با خون شهدا آبیاری شده و همین رشادتها و از خودگذشتگی های مجاهدان راه خدا این دین الهی را با اقتدار به پیش برده است.

وی اظهار داشت: اگر برخی سران کشورهای اسلامی عیاش و تحت امر آمریکا هستند اما ملت های مسلمان بیدار و هوشیارند و با جان و دل از دین خدا حفاظت می کنند.

وی با محکوم کردن سازندگان فیلم اهانت آمیز علیه ساحت مقدس پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) گفت: اعتراض و تظاهرات ملت های مسلمان در محکومیت فیلم اهانت آمیز علیه پیامبر رحمت و بزرگواری نشان دهنده اتحاد مسلمانان و اقتدار امت اسلامی در مقابل دشمنان است.

امام جمعه اهل سنت خاش بیان کرد: ملت ایران بویژه پس از پیروزی انقلاب اسلامی تغییرات قابل توجهی کرده است و استکبار جهانی غافل از این تغییرها سعی داشت از طریق جنگ تحمیلی و دسیسه ها و ترفندهای گوناگون این انقلاب را نابود سازد اما مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی قاطعانه از انقلاب و میهن شان دفاع کردند.

وی افزود: مردم ایران عاشق خدا و پیامبر (ص) هستند و تنها هدفشان پیروزی اسلام است و شیعه و سنی متحد و یکپارچه در سنگر دفاع از دین مبین اسلام در مقابل دشمنان ایستاده اند.

مولوی محمد حافظ شهنوازی اظهار داشت: مادران و زنان ایرانی همانند بانوان صدر اسلام شجاع و با شهامت هستند و با الگوپذیری از دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) در دفاع از دین و میهن حضور مقتدرانه دارند همانگونه که در طول هشت سال دفاع مقدس فرزندان و همسرانشان را راهی جبهه های نبرد با دشمن می کردند اکنون نیز این آمادگی را دارند تا از دستاوردهای انقلاب و شهدا پاسداری کنند.

وی با اشاره به جنایات استکبار و صهیونیست در فلسطین و سایر بلاد اسلامی گفت: کشورهای غربی و آمریکا که مدعی دفاع از حقوق انسانها و حتی حیوانات است چرا در فلسطین، افغانستان، عراق و سایر کشورهای اسلامی اسنانهای بی گناه را قتل عام می کنند، این نشان می دهد که دفاع از حقوق بشر حربه ای برای رسیدن به اهداف شومشان است.

سرداران شهید شوشتری و محمد زاده به همراه ۴۰ نفر از سران و بزرگان قبایل و مردم عادی در ۲۶ مهرماه سال ۱۳۸۸ بدست تروریستهای مزدور استکبار در حادثه تروریستی شهر پیشین از توابع شهرستان سرباز به شهادت رسیدند.

برچسب ها:

, , ,ارسال نظر: