۳۰ دی سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 555 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ۱۳۹۱

دشمن درصدد ایجاد تفرقه بین ارکان نظام، جامعه و مردم

sadati

امام جمعه مسجد نور سراوان گفت: بزرگ جلوه دادن برخی مسایل کم اهمیت در سیستان و بلوچستان توسط برخی افراد موضوعی ناخوشایند است که باعث ایجاد تفرقه می شود.

مولوی عبدالصمد ساداتی در جمع مسوولان سراوان  افزود: نباید با طرح مسائل بی ارزش به دشمن اجازه سوء استفاده و فرصت طلبی داد.

وی اظهار داشت: دشمن درصدد ایجاد تفرقه بین سطوح مختلف ارکان نظام، جامعه و مردم است و در این رابطه نقش عقلای ملت، مدیران و مجریان نظام در خنثی کردن نقشه های شوم حائز اهمیت است.

وی گفت: رضایت مردم، رضایت خداوند متعال است و لازم است در کار خدمت رسانی به مردم با خلوص نیت و فقط برای رضای الله تلاش کرد.

امام جمعه مسجد نور سراوان خاطر نشان کرد: مدیران باید با انسجام و اتحاد در جهت پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب حرکت کنند.

ساداتی در ادامه با اشاره به تلاش نافرجام دشمنان از طریق تحریم برای به چالش کشاندن اقتصاد کشور، تصریح کرد: مشارکت ملت و دولت با پیروی از نصایح ارزشمند مقام معظم رهبری می تواند در عزم ملی و شکوفایی اقتصاد و فائق آمدن بر مشکلات موثر باشد.

وی همچنین با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری بر پیروی و هوشیاری هر چه بیشتر مسولان از فرمایشان معظم له تاکید کرد.

در این نشست ‘محمد اکبر چاکرزهی’ فرماندار سراوان نیز با اشاره به خدمات دولت و صرف اعتبار زیاد برای عمران و آبادانی این شهرستان، از مدیران دستگاههای اجرایی خواست در رابطه با تکمیل پروژه های در دست اقدام و نیمه تمام منطقه تلاش مضاعف داشته باشند.

برچسب ها:

, , ,ارسال نظر: