۳۰ دی سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 742 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۱ مرداد ۱۳۹۲

دهستان دامن از قطب های کشاورزی استان

images

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: شهرستان ایرانشهر بویژه دهستان دامن از قطب های کشاورزی استان محسوب می شود لذا برای توسعه آن باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

حاتم ناروئی در جمع مردم دهستان دامن از توابع ایرانشهر افزود: این منطقه در حوزه آبی رودخانه دامن با داشتن شرایط آب و هوایی مطلوب و زمینهای حاصلخیز استعداد خوبی برای توسعه فعالیت های کشاورزی دارد.
وی اظهار داشت: به برکت نظام جمهوری اسلامی، همت مسوولان و همکاری مردم خدمات بسیار ارزنده ای به مردم شهرهای جنوبی استان بویژه شهرستان ایرانشهر ارائه شده است.
وی با بیان اینکه دولت توجه ویژه ای به عمران و آبادانی مناطق کمتر توسعه یافته دارد، گفت: در چند سال اخیر شاهد رشد چشمگیر حوزه های مختلف اقتصادی و عمرانی در مناطق محروم سیستان و بلوچستان بودیم.
استاندار سیستان و بلوچستان افزود: هر چند از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون تلاش زیادی برای پیشرفت مناطق محروم استان صورت گرفته است اما همچنان برای رسیدن به شکوفایی صد درصد راه زیادی پیش رو داریم.
ناروئی اظهار داشت: با توجه به شرایط اقلیمی ایرانشهر باید تلاش کرد از انرژی خورشیدی برای مصارف خانگی و صنعتی در منطقه هر چه بیشتر استفاده کرد.
وی گفت: وحدت، انسجام و اتحاد در جامعه بویژه استان حساس و مرزی سیستان و بلوچستان رمز رسیدن به موفقیت است لذا آحاد مردم باید به دور از هر گونه اختلاف برای توسعه و عمران مناطق محروم با مسوولان همکاری و تلاش کنند.

برچسب ها:

, , , , ,ارسال نظر: