۲۸ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 619 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۱۴ آبان ۱۳۹۱

راهپیمایی ۱۳ آبان در ایرانشهر برگزار شد

21

راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان روز جمعه با حضور گسترده آحاد مردم ولایتمدار ایرانشهر برگزار شد.

مردم همیشه در صحنه شیعه و سنی ایرانشهر با شرکت در راهپیمایی ۱۳ آبان و سردادن شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، یک بار دیگر استکبار ستیزی خود را به اثبات رساندند.

در این راهپیمایی که از مقابل فرمانداری تا مسجد آل رسول ایرانشهر برگزار شد، شرکت کنندگان با سردادن شعارهای ‘مرگ بر آمریکا، مرگ بر صهیونیسم، مرگ بر انگلیس و سیزدهم آبان ماه یوم الله یوم الله’ یاد و خاطره شهدای دانش آموز و دانشجو را گرامی داشتند.

رییس اداره تبلیغات اسلامی ایرانشهر در جمع راهپیمایان در مقابل مسجد آل رسول این شهرستان از حضور با شکوه مردم بخصوص دانش آموزان و دانشجویان تقدیر کرد و گفت: در تمام زوایای ۱۳ آبان مقاومت و پایداری ایرانیان در مقابل استکبار جهانی آشکار است.

حجت الاسلام والمسلمین عیسی بزمانی با بیان اینکه ۱۳ آبان در تاریخ انقلاب اسلامی ایران همواره روز تقابل حق و باطل است، استکبار ستیزی را از مهمترین آرمان های انقلاب به عنوان یک حرکت اصیل اسلامی عنوان کرد.

وی بیان داشت: دلیل اصلی عصبانیت آمریکا از جمهوری اسلامی شکست های مکررش در مقابل ملت ایران است.

وی گفت: امروزه استکبار جهانی بیش از پیش دشمنی خود را با مردم و انقلاب اسلامی ایران نمایان ساخته است و هر آنچه در توان دارد برای تضعیف انقلاب به کار می برد.

وی افزود: آمریکا و صهیونیست جنایتکار باید بدانند راه پیشرفت ملت ایران هیچگاه با تدبیر به موقع رهبر معظم انقلاب و هوشیاری مردم همیشه در صحنه متوقف نمی شود.

برچسب ها:

, , ,ارسال نظر: