۲۴ آذر سال ۹۷
‏‫کاربر گرامی به پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت ایرانشهر خوش آمدید

اخبار ایران و جهاندیدگاه | تعداد بازید : 548 مشاهده شده | تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۳۹۱

روزنه هابرای بهانه جویی دشمنان از نحوه انتخابات بسته شود

آیت الله سلیمانی

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان گفت: باید با اعمال مدیریت صحیح تمام روزنه های احتمالی برای بهانه جویی های دشمنان داخلی و خارجی از نحوه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها بسته شود

آیت الله ‘عباسعلی سلیمانی’  در همایش آموزشی – توجیهی فرمانداران و بخشداران سیستان و بلوچستان ویژه انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در زاهدان افزود: انتخابات پیش رو برای نظام جمهوری اسلامی در زمینه تنظیم ساختار سیاست های خارجی، مدیریت منطقه ای و به حاشیه راندن بدخواهان نظام دست مایه گران سنگی است.

امام جمعه زاهدان اظهار داشت: فرمانداران و بخشداران به عنوان مسوولان اجرایی انتخابات در هر حوزه و منطقه باید به شایستگی امانت دار آرای مردم باشند.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: وقتی فردی به عنوان امین مردم برای نظارت بر اجرای انتخابات معرفی شد باید حق را حتی در شرایطی که به زیان اش تمام شود، بگوید و بستر لازم را برای جمع آوری آرای مردمی در فضای امن و مطمئن فراهم سازد.

آیت الله سلیمانی افزود: جلوگیری از بازرسی های افراط گونه برای حضور در پای صندوق های اخذ رای از جمله اقدامات مهم در زمینه تشویق مردم به حضور بیشتر در این عرصه و بالابردن آمار رای دهندگان بحساب می آید.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان بیان کرد: باید از نواختن موسیقی بومی و محلی ویژه هر منطقه به عنوان یک موج محرک برای تشویق مردم به منظور حضور بیشتر در انتخابات استفاده شود.

امام جمعه زاهدان اظهار داشت: آراستگی فضاهایی که صندوق های اخذ رای در آنها استقرار دارد با استفاده از پرچم جمهوری اسلامی و رنگ های زیبا و شاد نقش مهمی در تشویق مردم برای حضور در انتخابات این دوره خواهد داشت.

برچسب ها:

, , , ,ارسال نظر: